Eladó ingatlan Cegléd 80 millióig (395 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Cegléd 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 395 db
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (39954977)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cegléden, csendes környezetben eladó egy 74 m2 családi ház egy 406 m2-es telken! Az ingatlan vegyes falazatú, elrendezése prakt...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (28377234)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség cegléden otthonnak, befektetésnek vagy VÁLLALKOZÁSNAK! Eladó Cegléd egyik kedvelt, frekventált részén, az Össz...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (47424224)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléden, panellakás – kiváló választás ingázóknak! Cegléden, a vasútállomás és a buszpályaudvar közvetlen közelében kínálunk ...
47 700 000 HUF
733 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (83155745)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított lakás cegléden, a belváros SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk Cegléden egy téglaépítésű, 50 m2 hasznos alapt...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (33913779)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
* * * Belvárosi tágas, 78 nm-es nappali + 2 szobás lakás eladó, 12 nm-es erkéllyel * * * Belvárosi elhelyezkedéssel kínálunk me...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi lakóövezeti telek hirdetés (38715945)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: n/a
Cegléden, a Csengeri városrészben eladó egy 564 nm-es, kivett beépítetlen terület besorolású telek. Az ingatlan ideális választ...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (52255247)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház központhoz közel – tágas telekkel és bővítési lehetőséggel! Eladásra kínálunk egy 75 nm hasznos alapterület...
39 900 000 HUF
469 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (65375939)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (69538463)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (64536267)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cegléden 65, 6 nm -es családi ház 1329 nm-es telken eladó. a 2005-ben beton alapra épített ingatlan, porotherm tégla szerkezetű...
33 500 000 HUF
515 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi hétvégi ház hirdetés (21261164)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: 1
Pest vármegye - CEGLÉD Teremtse meg álmai otthonát az Öregszőlő nyugalmában! ? Szerkezetkész ház nagy telekkel Ingatlan leírá...
39 900 000 HUF
492 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (54436552)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Pest vármegyében Cegléd külvárosi részén egy 39, 4 nm-es családi ház. Az ingatlan Cegléd külvárosi részének csendes aszfa...
10 000 000 HUF
256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (22415442)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléden 35 nm-es panel lakás eladó! Főbb jellemzők: - 10. emelet - 1, 5 szoba - távfűtés, új radiátorok - új bejárati ajtó -...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (34263773)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2
Eladó Cegléden egy családi ház. Az ingatlan vegyes falazatú, cserép fedésű. Kialakításra került benne, közlekedő, konyha, kamra...
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (44787333)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (95867434)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó magasföldszinti lakás cegléden a BELVÁROSBAN! Eladásra kínálunk Cegléden egy 34 m2 hasznos alapterületű, magasföldszinten...
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (33363917)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (36324735)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Van egy ház, ami nem csak falakból áll… hanem hangulatból, melegségből és nyugalomból. Ez a mindössze 3 éve épült, masszív ge...
52 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (38248349)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléden egy 2 szobás szép állapotú panel lakás. Az ingatlan főbb jellemzői: - 52 nm - 1. emelet - lift - erkély - 2 sz...
45 900 000 HUF
834 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (67754564)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Cegléden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal