Eladó ingatlan Dabas 80 millióig (219 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Dabas 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 219 db
Eladó Dabasi panel lakás hirdetés (35738735)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dabason eladásra kínálunk a központban, de mégis csendes és nyugodt környéken egy 2. emeleti 57 nm2-es panel lakást. a lakásban...
62 900 000 HUF
1 123 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (84752475)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dabas szívében a Bartók Garden luxus lakóparkban eladó egy penthouse amerikaikonyhás -nappalival rendelkező napfényes lakás. Az...
77 872 000 HUF
1 366 175 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (56794884)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1447 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Dabas-Sári egyik csendes, családias utcájában egy 72, 8 m²-es, 3 szobás családi ház, amely ideális választás lehet...
54 900 000 HUF
762 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (26943731)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó dabason új építésű, földszinti lakás legyen új lakója ennek a 2024-ben elkészült energiatakarékos fűtésrendszerrel kialak...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (68327595)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Dabas központjában, kiváló adottságokkal és nagy telekkel! Dabas szívében, központi elhelyezkedéssel kínálok ...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (59141539)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dabason eladásra kínálunk a központban, de mégis csendes és nyugodt környéken egy 2. emeleti 57 nm2-es lakást aminek a falazata...
62 900 000 HUF
1 103 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (57879564)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Dabas szívében – saját otthon, saját elképzelések szerintDabas központi részén kínálunk megvételre egy kb. ...
49 900 000 HUF
587 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (99243379)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálok 1371nm-es telekre a 70-es években épült, két generáció számára is alkalmas 180nm-es családi házat. Az ingatl...
73 648 676 HUF
409 159 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (92677967)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (46499956)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ipari ingatlan hirdetés (63844444)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 3400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ipari adottságú telkek eladók 2db gipe6 (50% beépíthetőség) ipari terület: 3400 és 5400m2, külön-külön, egyben is eladó! Közm...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (67577444)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Dabas belterületén központi de mégis nyugodt helyen 2 szobás családi ház eladó. CSOK felvehető. Az ingatlan br...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (52323513)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Központi elhelyezkedésű, nagy telkes ikerházfél eladó! Eladásra kínálunk egy 85 m²-es, az 1960-as években épült, folyamatosan ...
48 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (33577753)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 5
Dabason eladóvá vált egy 802 nm alapterületű telken elhelyezkedő 116 nm-es önálló családi ház. Az 1987-ben téglából épült szi...
79 900 000 HUF
399 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi lakóövezeti telek hirdetés (89474355)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Dabas RÓZSADOMBJÁN! Dabas központjában, mégis csendes utcában kínálok megvételre egy lakóövezeti, LF1-es besorolású...
34 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (69342443)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1447 m2
Szobaszám: 4
54 900 000 HUF
762 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (41695774)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, két generáció számára is ideális családi ház Dabason! Megvételre kínálok egy 1371 m²-es telekre épült, 180 m²-es...
64 990 000 HUF
361 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (52344233)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1447 m2
Szobaszám: 4
54 900 000 HUF
762 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (63333835)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1513 m2
Szobaszám: 4
Dabas Sári főút közelében eladó 93 nm-es családi ház 1513 nm-es telken. Megvételre kínálunk Dabas-Sári jól megközelíthető részé...
60 000 000 HUF
645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi házrész hirdetés (28262243)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 3
Csak NÁLUNK! Eladó egy kedvező lehetőséget kínáló ügyvédi megosztóval rendelkező házrész, külön bejárattal, és udvarral Dabas...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Dabason?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal