Eladó ingatlan Debrecen Újkert (70 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 70 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52224342)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében, 88 nm-es, nappali+3 hálószobás, magasföldszinti lakás eladó! Jellemzői: -kifizetett panelprogr...
79 900 000 HUF
907 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84394181)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkert városrészén, 74 nm-es, nappali+2 hálószobás, 12. emeleti felújított lakás eladó! Jellemzői: - műanyag nyílász...
79 500 000 HUF
1 074 324 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63439629)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen-Újkertben, felújított, 6. emeleti, 68 m2-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Jellemzői: - Kiváló helyen található - ...
67 000 000 HUF
985 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34773437)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében eladó egy napfényes, földszinti elhelyezkedésű, 4 szobás, tágas és világos lakás. Az ingatlan kiv...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (83542787)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Füredi úton Debrecen közkedvelt részén, a Füredi úton megvásárlásra kínálok egy...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87464195)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (11178546)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vannak lakások, és vannak otthonok. Ez az ingatlan az utóbbi. Debrecen közkedvelt részén, a Újkertben, a Borbíró téren eladó ...
79 990 000 HUF
987 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38584243)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben eladó egy napfényes, 4 szobás, tágas és világos földszinti lakás az Újkertben, kiváló helyen, a villamos megálló kö...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85378584)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54354395)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, 4 szobás földszinti lakás eladó Debrecen – Újkert városrészben Debrecen közkedvelt Újkert városrészében kínálunk me...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43743567)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (93254113)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Újkerti városrészén, csendes környezetben eladó egy 71 m²-es, nappali + 2 szobás (összesen 3 különnyíló szo...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55634613)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57336535)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Füredi úton eladó 71 m²-es, 2+fél szobás lakás kiváló elhelyezkedéssel! Debrecen egyik kedvelt részén, a Füredi úto...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99852567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63473968)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panelprogramos felújít...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (98752769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
94 900 000 HUF
1 282 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54455741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben az Újkertben, a Görgey utcában, felújított 66 nm-es 3 szobás 5. emelet társasházi lakás panelprogramos épületben el...
66 900 000 HUF
1 013 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43325455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben az Újkertben, egy földszinti, jó állapotú lakás, panelprogramos épületben. A lakás az egyetemekhez közel, a...
82 000 000 HUF
931 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (41932445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy világos, 70 nm-es, 3 szobás, étkezőkonyhás, erkélyes lakás Debrecen közkedvelt Újkert városrészében, mindössze 130 mé...
75 500 000 HUF
1 048 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal