Eladó ingatlan Dombóvár (86 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 86 db
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (76433537)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: + 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvári városrészen felújított 46 nm családi ház eladó. Szerkezete tégla, tetőfedése 10 éve felújí...
26 500 000 HUF
576 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (33448897)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvár városrészen 2021. Évben teljesen felújított 48 nm családi ház eladó. Szerkezete 50% tégla, ...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34536444)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180280 hivatkozási számú dombóvári családi ház. Dombóvári Polgári El...
23 500 000 HUF
207 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34498725)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 3
23 500 000 HUF
207 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári hétvégi ház hirdetés (42423443)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 32 m2
Szobaszám: 1
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező Dombóvár gunarasfürdői TÉGLALAKÁST! Dombóvár közkedv...
18 900 000 HUF
590 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (42745237)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ez az igényesen felújított, kétszintes téglalakás Dombóvár szívében. A lakás elrendezése rendkívül jó, praktikus. Az als...
57 991 000 HUF
637 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (76397244)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 7
Eladó tágas, családi ház Dombóvár csendes, nyugodt részén! Dombóvár egyik legkedveltebb, forgalomtól mentes utcájában kínálunk ...
65 000 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (32933553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 3
Dombóváron, a Radnóti utcában, tehermentes, szigetelt családi ház eladó. Falazata tégla, 110 m2. 3 Tágas szobája közül kettő...
34 990 000 HUF
318 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (92778292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye Dombóvár belvárosi csendes utcájában 1825 nm területen 115 nm felújítandó vegyes falazatú családi ház eladó. A ...
20 900 000 HUF
181 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (97267642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
20 900 000 HUF
181 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (39534484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Újdombóvári részén 801 nm területen eladó 108 nm alapterületű vegyes falazatú, átlagos állapotú család...
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (84534293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (16949934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (32572376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Dombóvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174232 hivatkozási számú dombóvári családi ház. Eladó Dombóvár egyik...
23 000 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (96448355)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Dombóvár közkedvelt területén, a Kórház közelében kínálunk eladásra egy igazán különleges sorházi lakást, amely ideális választ...
69 600 000 HUF
341 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (14853337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 5
Nagyrészben felújított családi ház VENDÉGHÁZZAL Eladásra kínálunk Dombóváron, a belvároshoz közel, egy műszakilag és esztétikai...
37 600 000 HUF
417 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári lakóövezeti telek hirdetés (74423297)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2016 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #167616 hivatkozási számú dombóvári telek. Dombóvár belterületi részén a...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári üzlethelyiség üzletházban hirdetés (75746496)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2