Eladó ingatlanok (129348 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 348 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (25717349)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2, 5 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságú 59 nm-es, 3. emeleti panel lakást Pécs közked...
42 990 000 HUF
728 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74913497)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs legjobb részén Magaslati úton örök panorámás lakás eladó:- tégla építésű- négyemeletes épületben- 67 nm-es- jelenleg kétsz...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46714429)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertvárosban CSOK-ra, Start Hitelre alkalmas felújított lakás! A szigetelt épületben lévő 4-ik emeleti 2 szobás, 5...
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (47643925)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 9
Ön is álmodozott már róla, hogy csendes, erdős környezetben, vízparton töltse a mindennapjait? Ez a ház tényleg a mesékből lépe...
158 000 000 HUF
658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (55697454)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Üzletet, irodát keresők, befektetők figyelmébe! Pécs Belvárosában, a Forrás Üzletházban utcaszinten, 34, 48 nm-es üzlethelyiség...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (32374972)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, panorámás ikerház a II. kerület zöldövezetében - modern otthon luxus KIVITELBEN Budapest II. kerületének egyik legk...
299 500 000 HUF
2 079 861 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (34553347)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
314 000 000 HUF
2 180 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (62481898)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
314 000 000 HUF
2 195 804 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (34373154)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pestújhely egyik csendes, alacsony forgalmú, kertvárosi utcájában kínálunk megvételre egy 120 m2-es, jó állapotú házrészt kivál...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (44482678)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi otthon rákospalota SZÍVÉBEN Van ház, ahol a falaknak lelke van. Ez a Rákospalota kertvárosi részén talá...
99 000 000 HUF
727 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33346342)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jó elosztású, világos, nagy erkélyes lakás ELADÓ Wekerle/Kispest határán, a Hunyadi utcában FŐBB JELLEMZŐI: - 57 nm + belső zö...
85 000 000 HUF
1 491 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56342467)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 18. kerületének kiváló elhelyezkedésű, keresett környékén a Thököly Házban eladó egy 2001-ben épült, kulturált, 3 emel...
71 200 000 HUF
1 514 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86754238)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, felújított, napfényes 3 szobás csúsztatott zsalus lakás erkéllyel Pesterzsébet szívében, rendezett, folyam...
83 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63454538)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, 3 szobás, sarokerkélyes lakás a Mediterrán lakóparkban, a Duna közelében. Budapest XX. kerületének egyik legkedvelte...
94 500 000 HUF
1 549 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (57523447)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Budapest x. kerületének egyik legkeresettebb városrészében, Óhegyen kínálunk megvételre egy különleges értéket képviselő, többf...
285 000 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi családi ház hirdetés (44163463)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 957 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 22
Befektetők figyelem! ! Budapest IX. kerület 5 szintes felújított apartmanház eladó. a házhoz 6 db parkoló tartozik. Az épületbe...
489 000 000 HUF
510 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti hétvégi ház hirdetés (64635522)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 10218 m2
Szobaszám: 6
Eladó prémium birtok Törökbálinton, 10 218 nm-es telken, 450 nm-es luxus családi házzal! Törökbálint csendes, exkluzív részén ...
697 000 000 HUF
1 548 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42773578)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai külterületi telek hirdetés (37499264)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 49496 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, a városhoz és az 5-ös autóúthoz közel 49. 496 m2 alapterületű külterületi telek eladó. ...
25 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi üdülőövezeti telek hirdetés (57275893)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: n/a
Építkezne Budakeszin? Különleges adottságú telek eladó a kedvelt Máriamakk részen! Eladó egy 1368 nm-es telek csodás, zöld ...
150 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal