Eladó ingatlanok (128883 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 883 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (77332539)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 591 m2
Szobaszám: 4
Érd – parkváros | eladó családi ház, akár két generáció részére IS 4 hálószoba, két szint, garázs, kiváló tömegközlekedés A f...
84 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35979897)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VI. kerület egyik csendes mellékutcájában, a Székely Bertalan utcában kínálunk megvételre egy igényesen felújított, első emel...
57 999 000 HUF
1 933 300 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67793642)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerület, Újpesti lakótelep kedvelt részén, Újpest központ közvetlen közelében eladó egy 71 nm-es, 3 szoba + étkező/hallos f...
68 300 000 HUF
961 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92822425)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület egyik legkeresettebb részén, a belső Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában egy 23 m²-es + kb. 5 M²-es állóga...
48 500 000 HUF
1 732 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri termőföld, szántó hirdetés (32794577)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 2345 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pócsmegyeren, a Sziget út mellett eladó 2345 nm-es, szántó megnevezésű terület. Má-szk-1 jelű telek, azaz kisparcellás szántóf...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42755365)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított minigarzon ELADÓ! A Rejtő Jenő utcában, a Pesti Magyar Színház közvetlen szomszédságában eladó egy igényesen felúj...
54 000 000 HUF
1 928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki zártkert hirdetés (46435488)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6061 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés a Balaton közelében! A lido Home siófoki irodája, Siófok-Töreki és a Balaton között kínál megvételre egy jó ...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki zártkert hirdetés (94292946)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6060 m2
Szobaszám: n/a
17 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki zártkert hirdetés (42474396)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12121 m2
Szobaszám: n/a
33 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (73535578)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Lido Home Siófoki irodája eladásra kínálja ezt a felújítandó 100 nm-es családi házat, amely teljes felújítást igényel. Az ing...
22 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43496629)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt központi elhelyezkedésű családi házat, Siófok-Fokihegy csendes részén...
75 900 000 HUF
925 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37127324)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpest központhoz közel, egy jó állapotú, 65 nm-es, 3 szobás, világos téglalakás, nagy erkéllyel, saját gépkocsi beállóva...
96 900 000 HUF
1 490 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósjenői családi ház hirdetés (43993733)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 3
Eladó Diósjenő központjában, egy 1126 nm-es telken elhelyezkedő, jó állapotú, 130 nm-es, kétszintes, 3 szobás, önálló családi h...
82 900 000 HUF
637 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi tégla lakás hirdetés (45979154)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított lakás Herceghalom KÖZPONTJÁBAN JÓ minőségű, felújított lakás eladó, Herceghalom központjában, mé...
86 900 000 HUF
1 046 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (34126849)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szigetmonostoron – a Szentendrei-sziget szívében Alapadatok: •Alapterület: 74 m² •Telekterület: 396 m² •Szob...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (73922863)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 6
Eladó Csobánkán, Pomáz mellett egy panorámás, alacsony rezsijű, napelemes családi ház, kiváló állapotban, csendes, hangulatos k...
179 000 000 HUF
1 226 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (37333477)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Földszintes új ikerház 8-10 perc séta a hév-csendes utca, budakalászon- az építkezés megkezdődött, az ikerház egyik fele már el...
139 900 000 HUF
1 504 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94275154)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted