Eladó ingatlanok (128987 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 987 db
Eladó Kecskeméti egyéb iroda hirdetés (79517399)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium kategóriás, 450 m²-es, üvegportálos üzlethelyiség/iroda eladó Kecskemét belvárosában. Leírás: Kecskemét belvárosában e...
450 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27728145)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Polgári hangulat és üzleti lehetőség: 5 szobás, egyszintes családi villa eladó Kecskemét villanegyedében! Kecskemét kiemelt, p...
140 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (67254534)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Családi villa eladó Nagykőrös központjában – Árkompromisszum lehetséges! Leírás: Nagykőrös szívében, központi elhelyezkedéssel...
78 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37984975)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Kecskeméten eladó egy egyedi tervezésű, modern stílusú, 450 m² hasznos alapterületű ingatlan. Miért különleges? Mert multifunkc...
225 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33395543)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt külterületi részén, a Ladánybenei útról nyíló Fenyves utcában eladó egy 1400 m²-es telken fekvő, 80 m²-es tan...
29 800 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59398323)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Együtt, mégis külön! Két utcára nyíló, kétlakásos családi ház a belváros közelében eladó. Leírás: Kecskemét belvárosának közel...
109 000 000 HUF
605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (63647334)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisteleken eladó egy 90 nm-es 2 szobás, jó állapotú sátortetős családi ház. Az ingatlan a 70-es években épült, 2 szobás, fűtésé...
27 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84272339)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Otthon és vállalkozás egy helyen: Újszerű, 5 szobás családi ház professzionális műhellyel Katonatelepen eladó. Leírás: Kecskem...
89 900 000 HUF
817 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97433529)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium kategóriás, egyszintes családi ház külön lakással és 4 férőhelyes parkolóval Kecskeméten eladó. Leírás: Kecskeméten el...
118 000 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59632844)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi tervezésű, háromszintes családi villa 2493 m²-es parkosított birtokon Kecskeméten eladó. Leírás: Kecskeméten eladó egy ...
159 000 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (87975584)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium minőségű, fűthető, vizesblokkal ellátott 23 m²-es garázs/helyiség Kecskemét belvárosában eladó! Leírás: Kecskemét belv...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (14935833)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4 m2