Eladó ingatlan Dunakeszi (511 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 511 db
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (98842343)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunakeszin a Toldi lakóparkban a Huszka Jenő utcában egy kiváló állapotú, belső kertkapcsolatos lakás. A lakás radiátor ...
125 000 000 HUF
1 893 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (93954496)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunakeszi kertvárosi részén egy új építésű, 127 nm-es, 3+1 fél szobás, 2 szintes, téglaépítésű ikerházfél, garázzsal, 150...
160 000 000 HUF
1 259 842 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (86357543)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, családi házas környezetben kínálok eladásra, egy 790 nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es nappali + 3 szobás, földsz...
250 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (38285445)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy különleges otthon a Dunakeszi-Alagi villanegyedben ahol a csend találkozik a történelemmel Eljött az a pillanat, amik...
199 000 000 HUF
585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (92659993)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Dunakeszin eladó egy teljesen újjáépített, kétgenerációs, 6+1 félszobás családi ház! Dunakeszi Alagon, kertvárosias övezetben...
229 000 000 HUF
1 431 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (44523244)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 7
Beszámítunk kisebb lakást vagy házat Dunakeszin! Eladóvá vált Dunakeszi Alagliget lakóparkjában, a Tesco közelében, egy kiváló...
180 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (75345655)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi kedvelt részén, a Barátság úti lakótelepen kínálok megvételre egy 10 emeletes panelház első emeletén található, 72 m²...
72 500 000 HUF
953 947 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (73634319)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Családbarát, napfényes otthon az Alagliget - lakóparkban! Dunakeszi Alagliget -lakópark csendes, zsákutcás részén eladó egy 4...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (36288724)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű 50 nm-es otthon ELADÓ! LETISZTULT tér, praktikus elrendezés és minőségi kivitelezés várja új TULAJDONOSÁT. IDEÁL...
65 990 000 HUF
1 319 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (84395739)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, befejezésre váró 4 szobás házrész eladó, privát udvarral és terasszal! Eladó Dunakeszi kedvelt részén egy 78 nm-es,...
74 900 000 HUF
960 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (53671493)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház DunakesziEladásra kínálok Dunakeszi egyik frekventált, igen keresett részén ősfás környezetben, ugyan...
250 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73743433)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 2
Dunakeszi Városközpontjában kétszobás 60nm-es önálló családiház 275nm-es összközműves telken eladó. A ház vegyesfalazatú, álla...
55 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (49373749)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (51593633)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó! ! ! ! Az ingatlan kétgenerációs c...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (48193879)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nag...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (34934557)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 342 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Dunakeszin! Az ingatlan kétszintes, jelenleg 2 generációs, saját belső lépcsőházzal rendelkezik, nagy csalá...
190 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (78637531)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 6
199 000 000 HUF
585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (42379477)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Családbarát, napfényes otthon az Alagliget - lakóparkban! Dunakeszi Alagliget -lakópark csendes, zsákutcás részén eladó egy 4 ...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (57325457)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Sokoldalúan hasznosítható ingatlan Dunakeszi csendes részén, két épülettel, saroktelken. Dunakeszi csendes részén, 1960-as évek...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (41424799)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Malom-árok lakóparkban egy 2019-ben épült, téglából készült, nettó 87 nm alapterületű, rendkívül világos és átgondolt e...
125 000 000 HUF
1 436 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Dunakeszin?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal