Eladó ingatlan Dunakeszi (529 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 529 db
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (38782723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nagy...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (45123283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csak készpénzes VEVŐKNEK! ! Dunakeszin, Tóvárosban, Kínálunk eladásra egy bruttó 110 nm 1+3 szobás tetőtéri LAKÁST! A társa...
84 900 000 HUF
849 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (43329132)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó. Az ingatlan jellemzői: Alsó szint...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24816639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 3
Dunakeszi csendes, jól megközelíthető részén, a Révdűlőben kínálunk eladásra egy felújítandó családi házat, amely egy 906 m²-es...
88 900 000 HUF
1 111 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (77796348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dunakeszi Barátság úti, prémium minőségben felújított, klimatizált, tágas lakás eladó! Dunakeszi egyik legkedveltebb, Dunához k...
134 000 000 HUF
1 505 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (52965564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó! ! ! ! Az ingatlan kétgenerációs csa...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (47596598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó! ! ! ! Az ingatlan kétgenerációs c...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (25741335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi egyik csendes mellékutcájában kiváló minőségben épülő nagyon megbízható építő által épített csak a garázsoknál kapcso...
166 500 000 HUF
1 172 535 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (28479643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi egyik csendes mellékutcájában kiváló minőségben épülő nagyon megbízható építő által épített ikerházi lakások eladók. ...
163 500 000 HUF
1 151 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (47771785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 847 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Dunakeszi központi, de csendes, családi házas övezetében eladó egy 6 és félszobás, 2018-ban teljes felújításon, átalakításon, b...
199 000 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (46272672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (77342695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Földszintes önálló családi ház DUNAKESZIN! ! Dunakeszi, Kertvárosi duplakomfortos, 174 nm, 4+1 szobás, földszintes, dupla gar...
248 000 000 HUF
1 425 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (83983974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi kétgenerációs csalási ház! Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (96377797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunakeszi kedvelt kertvárosi részén egy 4 szobás, 140 m2 alapterületű, 325 m2 telekrésszel rendelkező 4 lakásos sorház sz...
136 800 000 HUF
977 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (93477453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 2
Dunakeszin, akár két generáció számára is ideális családi ház eladó! Dunakeszi kedvelt, csendes részén kínálunk megvételre eg...
85 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (94233846)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (49725495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted