Eladó ingatlan Dunaújváros 35 millióig (140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Dunaújváros 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 140 db
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (32221541)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosához közel egy 38 nm-es, 1 szobás, földszinti, tégla építésű lakás, amit saját izlésére újíthat fel. ...
27 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43573727)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Dózsa II. Városrészében, a belvároshoz közel eladó egy 59 m²-es, 2 szoba hallos, erkélyes lakás egy 10 emeletes, li...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi külterületi telek hirdetés (31662483)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1633 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosi biogazdaság és pihenőház eladó Önnek kínáljuk megvételre ezt a Dunaújváros külterületén elhelyezkedő 1633 m2 zárt...
13 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (39735996)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros, Technikum városrészben eladó zöldövezeti, tégla építésű ház tetőterében lévő 41 m2-es, 1 szobás lakás. A lakás fe...
23 000 000 HUF
560 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74292955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 45 nm-es, 1, 5 szobás, földszinti téglalakás, amely...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (33577435)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54 m2-es, 3. emeleti, 2 szobás lakás. Dunaújvárosban, Rákóczi f. Téren, eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, átlagos állapotú ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (89954971)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Dunaújvárosban a felső Duna-parttól 100 méterre egy első emeleti, 39m2 területű, 1 szobás tégla lakást Lokal...
28 500 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (35362734)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosi részén a Vasmű úton, részben felújított 52 nm-es panelprogramban részt vett 7. emeleti 2 szobás panellaká...
32 900 000 HUF
632 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (73556778)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó 2 szobás panel lakás – kiváló elhelyezkedéssel! Eladásra kínálok egy 59 nm-e...
33 000 000 HUF
559 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24674594)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a belvárosban található, 44 nm-es, 1, 5 szobás, nagy konyhás panellakást. Az i...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (84399949)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (78333593)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros - belváros Megvételre kínáljuk Dunaújvárosban, frekventált helyen, Dózsa II. Városrészben, 59 m2- es, 2 + fél szob...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14173797)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első lakást vásárlók figyelmébe ajánlom ezt a jó elosztású 53 m2-es dunaújvárosi, lakótelepi lakást, mely a Római városrészben ...
28 499 000 HUF
537 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (28344829)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezetében, e...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (17371449)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első lakást vásárlók figyelmébe ajánlom Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás részben felújított lak...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (83594475)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első lakást vásárlók figyelmébe ajánlom ezt a jó elosztású dunaújvárosi, lakótelepi lakást, mely a Béke városrészben, a Palme k...
29 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (46932595)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (93647524)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Római körúton egy 4. emeleti 2 szobás részben felújított lakást. Az ingatlanban egy tisztaság...
28 499 000 HUF
537 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23378612)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fejér megye, Dunaújváros, Táncsics Mihály utcában eladó egy 57 m2-es 6. emeleti 2 szoba hallos, erkélyes, felújítandó állapotú ...
34 900 000 HUF
601 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45346484)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosban a Békevárosrészben lakás eladó! Dunaújvárosban a Palme közben eladó egy 46 m2-es 1+ 1 fél szobás lakás. Az inga...
30 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Dunaújvárosban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal