Eladó ingatlan Dunaújváros 35 millióig (140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Dunaújváros 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 140 db
Eladó Dunaújvárosi iroda irodaházban hirdetés (93343752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fedezze fel Dunaújváros belvárosának szívében található, üzleti célú ingatlanunkat, amely ideális választás lehet vállalkozása ...
23 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi iroda irodaházban hirdetés (13343845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
6 300 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (14725244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Dunaújváros Öreghegy utcában Dunaújváros eladó egy 47 m²-es, családi ház, csendes, de jól megközelíthető. Ing...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (94969538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Főbb jellemzők: ✅ Alapterület: 59m² ✅ Falazat: panel ✅ Szobák száma: 2 szoba ✅ Hasznosítható: Lakás ✅ Fűtés: Távfűtés ✅ Nyílás...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26716377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 1. emeleti napfényes tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kíná...
31 990 000 HUF
615 192 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34827584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akarja, hogy zubogjanak Ön felett, akkor ez a lakás ideális az Ön számára. A Kertész Ingatlaniroda kínálatában megvéte...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74122452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 46 nm-es, 1+1 félszobás, 1. emeleti, jó állapotú tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálj...
22 500 000 HUF
489 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyedi garázs hirdetés (85334513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosban, a Délivárosi úton eladó 18m2 alapterületű aknás garázs, mágneskártyás beléptető rendszerrel, amennyiben a garázs felkeltette érdeklődését kérem, keressen bizalommal. Irányára: 3000000 Millió ft
3 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi lakóövezeti telek hirdetés (71778449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosi, 961 m2 alapterületű, panorámás építési telek eladó! a telek a Magyar útról nyíló Somogyi József utcában található...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (79634743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Béke városrész zöldövezeti részén található, 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ingatlan 10 emeletes szigetelt é...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23674239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, átalakított panel lakás. Eladó Dunaújváros Technikum városrészében talá...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (89295375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkettás, redőnyös öszkomfortos lakás
35 000 000 HUF
593 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (42622466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Technikum városrészének egyik legkedveltebb, csendes utcájában lévő 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás. 4 ...
33 500 000 HUF
670 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (83695465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosában található 23 nm-es, 1 szobás tégla építésű lakás. Tulajdoni lap szerinti besorolása üzlet, de ál...
23 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47777397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Római városrészében található 57nm-es, 2 szobás panellakás. 10 Szintes szigetelt ház 1. emeletén van. Állapot...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45238926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Ságvári városrészében található 51nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. 9 Szintes szigetelt ház 5. emeletén h...
32 000 000 HUF
627 450 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (73237546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel ellátott, blokkból és téglából épült 55 nm-es hétv...
19 990 000 HUF
363 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (77688927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 5 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel...
19 990 000 HUF
3 998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi lakóövezeti telek hirdetés (79759145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosi, 961 m2 alapterületű, panorámás építési telek eladó! A telek a Magyar útról nyíló Somogyi József utcában találha...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi lakóövezeti telek hirdetés (14153353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 529 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Dunaújvárosban, Óváros csendes utcájában egy 529 nm-es építési telek. a korábbi lakóház bontásra került, jelenleg egy bet...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Dunaújvárosban?
← Előző oldal7 / 7 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal