Eladó ingatlan Ercsi 50 millióig (29 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Ercsi 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 29 db
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (78374322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó Ercsiben 1985-ben téglából épült, 160nm-es kétszintes nagy teraszos felújított családi ház 1019nm-es telken. A házat be...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (39336531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Saroktelken ajánlom ezt a családi házat Savanyúréten Ercsiben! - Kisebb 2 generációssá alakítható - belül szépen FELÚJÍTOTT -...
30 900 000 HUF
406 578 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ercsi lakóövezeti telek hirdetés (56753159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1962 m2
Szobaszám: n/a
Ercsi lakóövezeti részén, 1962 nm-es telek eladó! A teleken található egy szerkezetkész állapotban lévő, befejezésre váró csa...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (33838319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1139 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Spar áruház közelében 1139 nm-es telken 120 nm-es családi ház eladó! Elrendezés: Nappali- amerikai konyha 2 nagy mé...
49 000 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi lakóövezeti telek hirdetés (62332593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 809 m2
Szobaszám: n/a
Sürgősen megvásárolható 809 m2-es belterület lakóövezeti telek Ercsiben! Tulajdonságok: lk1 övezeti besorolás -30% beépíthető...
5 500 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (72362472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsi Savanyúrét részén található 69 nm-es, Amerika konyhás nappali+ 2 szobás, földszintes, felújított, tégla építésű családi h...
37 990 000 HUF
550 579 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (86774749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Ercsiben egy 75 m²-es, összkomfortos, tégla építésű családi házat egy gondozott, 646 m²-es telken. Az ingatl...
30 900 000 HUF
412 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (44144374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ercsiben aszfaltos utcában, egy 1980-as években téglából épült egyszintes 70nm-es családi ház, 555nm-es saroktelken! Ame...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Ercsiben?
← Előző oldal2 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal