Eladó ingatlan Ercsi 80 millióig (54 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Ercsi 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 54 db
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (49973743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 6
Ercsi csendes, aszfaltozott utcájában található, 8 cm-es szigeteléssel ellátott, gázszilikátból épült családi ház eladó. Az 198...
78 900 000 HUF
522 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (33838319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1139 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Spar áruház közelében 1139 nm-es telken 120 nm-es családi ház eladó! Elrendezés: Nappali- amerikai konyha 2 nagy mé...
49 000 000 HUF
408 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ercsi egyéb telek hirdetés (25442793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8496 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! Eladó Ercsi jó részén egy belterületi építési telek, mely felosztható minimum 8 db, egyenként legkeveseb...
79 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi tégla lakás hirdetés (33327819)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Medencés, kertkapcsolatos lakás Ercsi városában a Dunaparttól 1 km-re! ! ! Csendes nyugodt utcában eladó ez a remek, 4 lakásos ...
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi lakóövezeti telek hirdetés (62332593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 809 m2
Szobaszám: n/a
Sürgősen megvásárolható 809 m2-es belterület lakóövezeti telek Ercsiben, a csendes Lavotta utcában! Tulajdonságok: lk1 övezeti ...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi tégla lakás hirdetés (58494335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
1 Lakás áráért 2-t kap! ! ! Ercsi városában a Dunaparttól 1 km-re csendes nyugodt utcában eladó ez a remek, 4 lakásos társashá...
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi tégla lakás hirdetés (63339499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ercsi városában a Dunaparttól 1 km-re csendes nyugodt utcában eladó ez a remek, 4 lakásos társasház földszinti lakása melyhez t...
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (72362472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsi Savanyúrét részén található 69 nm-es, Amerika konyhás nappali+ 2 szobás, földszintes, felújított, tégla építésű családi h...
37 990 000 HUF
550 579 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (86774749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Ercsiben egy 75 m²-es, összkomfortos, tégla építésű családi házat egy gondozott, 646 m²-es telken. Az ingatl...
30 900 000 HUF
412 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (44144374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ercsiben aszfaltos utcában, egy 1980-as években téglából épült egyszintes 70nm-es családi ház, 555nm-es saroktelken! Ame...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (21373776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Ercsi jó részén új építésű ikerház ELADÓ! Eladó Ercsi élhető részén egy 2 szoba +amerikai konyhás nappalis ikerház! . Az ép...
51 990 000 HUF
675 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (55487463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 101 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős garáz...
65 000 000 HUF
643 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (44849223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 85 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős ikerhá...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Ercsiben?
← Előző oldal3 / 3 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal