Eladó ingatlan Érd (1109 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 109 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96775429)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 7
Fedezze fel ezt a, 160 nm-es családi házat. Érd nyugodt részén, mely otthonos érzetet és kényelmet kínál a jövőbeni tulajdonoso...
109 000 000 HUF
681 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34993439)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 323 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 4
Érd reprezentatív részén értékesítésre kerül egy csodálatos villa, a lakrész 198 nm. . Az ingatlan üveg felületei Franciaország...
400 000 000 HUF
1 238 390 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53573319)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4
Befektetők és családok figyelem kivételes lehetőség ÉRDEN! Eladó egy 925 m²-es telken fekvő családi ház Érden, a Kőrösi iskol...
159 800 000 HUF
746 728 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (22628458)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 3
Érdligeten, aszfaltozott, csendes utcában eladó egy 2025-ben teljeskörűen felújított 85 nm-es, két szoba, nappalis családi ház....
134 000 000 HUF
1 576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53729741)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4
159 800 000 HUF
746 728 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34373464)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Ritkaság a piacon, 2 lakóingatlan egy telken! Parkváros keresett részén! Összeköltözők, otthoni vállalkozást üzemeltetőknek! ...
239 000 000 HUF
1 127 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94525373)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 7
Értékálló, stabil pont éljen családjával érden, tervezzen HOSSZÚTÁVRA! Eladó egy kétgenerációs családi ház az Érd Parkváros rés...
115 000 000 HUF
709 876 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (75623779)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
***Kizárólag Nálunk! *** Parkváros egy csendes, aszfaltozott mellékutcájában eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, kétszin...
120 000 000 HUF
1 016 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33626234)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Ritkaság a piacon, 2 lakóingatlan egy telken! Parkváros keresett részén! ÖSSZEKÖLTÖZŐK, otthoni vállalkozást üzemeltetőknek! ...
239 000 000 HUF
1 127 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (96459774)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi fészek Érd parkváros szívében! Keresi azt az otthont, ahol a nyugalom és a kényelem találkozik? Érd legkedvelteb...
120 000 000 HUF
1 016 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63363963)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 4
Érden, a prémium Fenyves lakópark exkluzív környezetében kínálunk megvételre egy 2008-ban épült, kifinomult stílusban megvalósí...
235 000 000 HUF
1 098 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (19323343)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érd közkedvelt Parkvárosában, csendes, aszfaltozott utcában, távol a nagyforgalmú utaktól, mégis mindössze 2,...
93 500 000 HUF
1 154 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (11393923)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1552 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Érd Tusculánum városrészében egy 1552 m²-es telek. - Folyamatban lévő építési engedély ikerházra garázsokka l- LKe övez...
75 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (49999552)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 3
Eladó Érd Parkváros részén egy 75 m2-es + 32 m2 pincerész (garázs, tárolórész), 12 m2-es fedett terasszal 1985-ben épült, csalá...
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83785375)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
Eladó felső parkvárosban a Szövő utca közelében, Két generációs dupla mediterrán stílusú, garázsos 5 éves családi ház. A csal...
126 000 000 HUF
797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (69836967)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2026-ban épülő családi ház Érden, a Bagoly utca közelében. Ez a különleges ingatlan 139, 5 négyzetméteres, 3 szobával, ...
136 900 000 HUF
984 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75987493)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. A ház 108 nm. -Es, amely 2020. -Ban számtalan ko...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (28264987)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban, kiváló elhelyezkedéssel eladó lakás. Az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású épületb...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (89924934)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású épületben található, átgondolt é...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (73975283)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Érd kedvelt, jól megközelíthető központi részén eladó egy 65 nm-es, jó elosztású ikerházfél. a ház praktikus kialakítású, világ...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Érden?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal