Eladó ingatlan Érd (1109 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 109 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59545388)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 3
Érd, Vincellér utcai lakóház! Érd közkedvelt részén eladó egy felújítandó, földszintes családi ház, csinos telken! Tégla falaz...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (41442949)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (89829677)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Érden, a prémium Fenyves lakópark exkluzív környezetében kínálunk megvételre egy 2008-ban épült, kifinomult stílusban megvalósí...
235 000 000 HUF
1 098 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (98937343)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Érden egy kivételes adottságokkal rendelkező, 140 m2-es, kétgenerációs családi ház! +40m2-es Üzlethelyiség! ! ! Az inga...
147 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi házrész hirdetés (51244859)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, f...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (56987533)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén kínálok megvételre egy ikerházfelet. a lakások jogilag rendezettek, egymás...
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (27614812)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Érd, postástelepen, Riminyáki úton, 5 szobás, felújítandó 120nm társasház eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, föl...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93297336)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 5
Modern, családi ház – még személyre SZABHATÓ! Érdi Városliget-Papi földek szomszédságában. Ha olyan otthont keresel, amit m...
145 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (79157573)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS** Érd egyik legkedveltebb részén, Parkvárosban kín...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (24823469)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS**Érd egyik legkedveltebb részén, **Parkvárosban** ...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (46453224)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS** Érd egyik legkedveltebb részén, **Parkvárosban*...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81842348)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (91489236)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nm, napplai+egy szobás, 500nm-es telekkel. Érd kedvelt, központi helyén kínálunk meg...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyedi garázs hirdetés (33255239)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs a batthyány iskola közelében ÉRDEN! Befektetésre is kiváló lehetőség, hiszen jól kiadható. Akik több autóval re...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67234427)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 72nm házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, földh...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (72323379)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 378 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Érden eladó többfunkciós ingatlan! Lakóhely és vállalkozás egyben. a földszinten egy bevezetett autómosó gumi és autó szerviz...
175 000 000 HUF
462 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15737547)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház Érd centrum közelében 400 nm, exkluzív belső terek! Érd centrum közeli, mégis nyugodt részén kínálunk megvé...
210 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (24274999)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Most egy igazán különleges lehetőséget kínálok számodra Érd szívében a barátságos Parkvárosban. Ez a jó állapotban lévő ikerház...
109 800 000 HUF
1 155 789 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (42515661)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Érd tusculánum, csendes utcájában - új építésű családi ház - átgondolt tervezés, igényes ÉPÍTÉS - csendes zöld környezet - asz...
154 800 000 HUF
985 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96434628)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Érden szeretne lakni! Ez a családi ház jó választás, akár nagyobb családoknak is! Parkváros remek helyén, aszfaltos út mellett...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Érden?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal