Eladó ingatlanok 60 millióig (49291 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 291 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87648224)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adottsá...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33537425)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (34463678)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32777438)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adott...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (14829543)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (26929584)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó állapotú, erkélyes lakás csepel frekventált RÉSZÉN A XXI. kerületben, Csillagtelepen eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, II. emel...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai lakóövezeti telek hirdetés (75351734)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Fürdő városunkban Gyulán, külső kerületében, Gyulavári elején, egy utcára a Fehér-Köröstől, építési telek eladó. Az ingatlan el...
3 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53384254)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított, 61 nm-es tégla építésű lakás, amely jó fényviszonyokkal rendelkezik, és egy osztatlan közös kert...
60 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (72641355)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Pomázon panorámás telekkel, csendes utcában Pomáz egyik nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy pa...
55 000 000 HUF
585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93572665)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületé...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74479434)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Kertvárosában – Szabó Ervin téren Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a Szabó Ervin téren eladásra kínálunk eg...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (36476248)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
Derecske, 62 nm-es családi ház 7 nm-es verandával eladó. Az ingatlan a Nyugati utcában található, 1797 nm gazdálkodásra alkalma...
6 250 000 HUF
100 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi lakóövezeti telek hirdetés (92644557)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179677 hivatkozási számú zalaegerszegi telek. Eladó építési tele...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37457983)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Budapest v. kerületében, a Szent István körúton Budapest egyik legfrekventáltabb rész...
39 200 000 HUF
1 568 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (47432742)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
39 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi iroda családiházban hirdetés (31585392)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
39 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (24745387)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 5
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy hatalmas, akár három generáció számára is megfelelő, nagyobb rész...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (77539743)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1323 m2
Szobaszám: 3
Kiszombor településen 80% -ig kész felújított tégla családi ház alkalmi áron eladó. Az ingatlan 3 szoba, konyha + étkezővel let...
29 900 000 HUF
293 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadkígyósi családi ház hirdetés (38297574)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Szabadkígyós, Kastély körüli részen egy 2069 négyzetméter telken elhelyezkedő, 90 négyzetméter alapterületű, t...
30 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (49164343)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy 97 nm családi ház. a ingatlan, téglából épült, felújítást igényel, egy 638 nm telken található. Az ot...
14 900 000 HUF
153 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal