Eladó ingatlanok 60 millióig (49148 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 148 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (97434561)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (66373229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
A festői szépségű Szécsény Pösténypusztán kínálunk eladásra egy 55 nm-es lakóházat. A házban két szoba, konyha, fürdő, tároló...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kocséri családi ház hirdetés (49357479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 2
Kocséron eladó egy hangulatos, takaros családi ház nagy kerttel! Kocsér csendes részén kínálunk megvételre egy 2 szoba + étkez...
34 900 000 HUF
459 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (86765591)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó családi ház DabasSáriban, két utcára nyíló telekkel! DabasSári nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1961-be...
34 900 000 HUF
758 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi családi ház hirdetés (58973561)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4
Dánszentmiklóson Megvételre kínálok Családi házat! Csendes nyugodt környezet mellet található tégla építésű családi ház ami 105...
52 000 000 HUF
485 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ásványrárói családi ház hirdetés (86233329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2130 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Ásványrárón! Győr közelében a Szigetközben eladó 2130 nm telken egy vegyes falazatú, nádfedeles, 70 nm-es há...
35 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44897313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vállalkozók figyelem! Befektetési lehetőség GYŐRSZENTIVÁNON! Eladó 50 m²-es üzlethelyiség Győrszentivánon, parkolási lehetősé...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári egyéb üzlethelyiség hirdetés (74624234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy felújított családi házat Tiszaföldváron.  Az ingatlan főbb jellemző...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki raktár hirdetés (93184723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A  Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 9 m2-es pince rekeszt. Az eladó pincerekesz jellemzői: - Szolnokon...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (43542354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 3
Egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan eladó Pusztamonostoron! Az ingatlan 2006-ban épült, téglaszerkezetű. a tele mérete : 955 m...
25 000 000 HUF
287 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23134263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43124374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis rezsijű garzonlakás eladó Újpesten! Eladó Újpesten, a Csokonai utcában egy 25 m-es + galériás garzonlakás, amely átlagos á...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39394771)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42683774)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (35999735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében, Óhegyen, a Bolgár utcában, 6 lakásos, tégla építésű társasházban eladó egy felújított, galériázott min...
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75556884)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34476349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (93434399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó raktárhelyiség a Corvin-negyedben! A VIII. kerület frekventált részén, a Corvin Pláza és a sétány közvetlen közelében k...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi raktár hirdetés (73344498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (68844313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal