Eladó ingatlanok 70 millióig (59432 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 432 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34296594)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét abszolút belvárosában, liftes házban, 2. emeleti, 67 m2-es, 3 szobás, nagy erkélyes lakás eladó! Jellemzők: tégla ...
65 500 000 HUF
977 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43957497)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62 nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégl...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74597757)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, kocsi beállóval***** Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de áta...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (57147312)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csorvás szívében, az Árpád utcában egy jó adottságokkal rendelkező, 119, 7 m2-es családi ház. Az 1960-ban épült, egy szin...
8 500 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (33962367)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszakécske tanya eladó kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske és Nagykőrös között el...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (43246714)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 1
Tiszakécskén, Bács-Kiskun vármegyében kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó egy 49, 6 nm-es, nappali + 1 szobás, jó...
38 900 000 HUF
793 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (92717633)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (55215433)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 2
Szentes csendes részén eladó egy lehetőségekkel teli, felújítandó családi ház, a központ közelében! *** Csak az OTP ingatlanpon...
19 000 000 HUF
327 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (28934747)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 3098 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Baks egyik legcsendesebb részén kínálunk megvételre egy 128 nm-es, kiváló állapot...
42 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (35534735)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (36466446)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (44779473)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában rendezett környezetben egy 63 m2-es, 1 + fél ...
6 499 000 HUF
103 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (87543424)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 5
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy hatalmas, akár három generáció számára is megfelelő, nagyobb rész...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74277434)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (48374973)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fejér vármegyében, Előszálláson eladó egy barátságos, 42 m2-es családi ház, amely ideális választás lehet első otthonnak, fiata...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi lakóövezeti telek hirdetés (27244743)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: n/a
Kislángon építési telek eladóKisláng központjában, (Vörösmarty u. 66. ) 4. 316 Nm nagyságú összközműves építési telek eladó. a ...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32855355)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52719343)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (28186459)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7