Eladó ingatlanok 70 millióig (59291 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 291 db
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rémi tanya hirdetés (98754543)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2060 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye Rém belterületi tanya eladó 2060 m²-es telekkel. a telken bontandó állapotú tanyaépület, valamint mellékép...
2 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (72496337)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod településen 104 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan az 1980-as években épült tégla falazattal, beton a...
32 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (95265633)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1755 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecentől mindössze 10 km-re, Hajdúsámson-Martinka csendes utcájában egy hangulatos családi ház, mely ideális választás...
33 990 000 HUF
566 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomódi családi ház hirdetés (38534746)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Szomódi egyik csendes utcájában 2szobás családi ház eladó. Az ingatlan jellemzői: - Alapterület: 70nm - Helyiségek: 2 szoba...
29 800 000 HUF
425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39894145)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel álmai otthonát Halásztelek szívében – 2 szobás lakás várja Önt! Fiatal felnőttek és befektetők figyelmébe ajánlju...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllési családi ház hirdetés (94953924)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 4
Üllés csendes, mégis központhoz közeli részén kínálom megvételre ezt a kiváló elosztású, tágas családi házat. - Telek mérete: ...
59 900 000 HUF
427 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94234464)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy karakteres, mégis modern otthon a Podmaniczky utca egyik klasszikus épületében. - Üdv Itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Eladó eg...
62 000 000 HUF
1 319 148 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (31424478)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléd belvárosában egy belső udvaros kis lakás! Főbb jellemzők: - 50 nm - 2 szoba - új villanyhálózat - új vízvezeték...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (24929544)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Ingatlan főbb jellemzői: - nettó alapterület: 180 nm - két szint+pince - tégla falazat - pince 28, 5 nm hozzá tartozik kamra, i...
59 900 000 HUF
374 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (73754953)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Főbb jellemzők: - tégla falazat - ingatlan hasznos alapterülete: 64 nm - jelenlegi elrendezés: Földszint: nappali-konyha-étkező...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47874271)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 4
1960-As években épült családi ház - forgalmas, központi környék - 4 szoba - nappali - mellékhelység - 32 a villamoshálózat - fa...
8 000 000 HUF
46 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (95645293)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 93177 m2
Szobaszám: n/a
Eladó mezőgazdasági földterület Bács-Kiskun vármegyében, Katymár külterületén a Vodica környékén! Az ingatlan 9, 3177 hektáro...
29 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (44337362)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted