Eladó ingatlanok 70 millióig (59291 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 291 db
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (35967887)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrával Álmai otthonát keresi? Ne keressen tová...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (13124199)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magasemeleti, 1+2 félszobás panel, csendes mellékutcában, jó közlekedéssel - XIX. kerületben, a Jókai utcában eladó egy 59 m2-...
67 000 000 HUF
1 135 593 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77649966)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíl...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (93227341)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (42945682)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a Madá...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29734737)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 M²-es földszinti egyszobás lakás eladó a XIII. kerület, Frangepán utcában, amely igény esetén kétszobássá alakítható. A la...
55 500 000 HUF
1 460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi üdülőövezeti telek hirdetés (93867734)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: n/a
A nyugalom és béke szigetén! ! ! Adony településen, a Duna part közelében, a Molnár árok utcában, eladó egy 300 m2-es telek üd...
5 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53554817)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyedi garázs hirdetés (42651864)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó teremgarázs Sopron Aranyhegy lakópark! Kiváló helyen, keresett, modern lakópark alatt! - 17 Nm-es teremgarázs korszerű, ú...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyedi garázs hirdetés (92867749)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Győr- Gyárváros városrészben, a Toldi utca 1. Szám alatti újszerű társasház mélygarázsában eladó egy 14 m2-es gépkocsibeálló. A...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93789922)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyiváros cseréptetős részén, 3. emeleti, 2. 5 Szobás, csúsztatott zsalus építési móddal épült, szép állapot...
52 900 000 HUF
826 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasasi családi ház hirdetés (53263318)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 2
Tiszasas központjában, boltok, iskola, buszmegálló szomszédságában, összkomfortos, 2 szobás családi ház melléképülettel, műhell...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17544744)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméten eladó egy 2+1 szobás, teljesen felújított téglalakás. Jellemzői: - Belvároshoz közeli - 2. emeleti - 2+1 szobás (57...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36727977)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Kecskemét Úrihegy eladó 92 nm-es, nappali + 3 szobás, akár kétrendbeli kialakítású ház. Beton pince, szigetelt tégl...
59 900 000 HUF
651 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33737633)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (39444195)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 456 m2
Szobaszám: 2
Velence Ófaluban a tóhoz közel eladó egy vegyes falazatú, tornácos parasztház nagy kerttel és autóbeállási lehetőséggel! a két ...
45 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi lakóövezeti telek hirdetés (72732542)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 932 m2
Szobaszám: n/a
933 M²-es építési telek eladó Hernád csendes részén! Eladó Hernád rendezett, családi házas övezetében egy 933 m²-es belterületi...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54243996)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztás...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96881975)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (79948254)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. A 73 m2...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal