Eladó ingatlanok 70 millióig (59258 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 258 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (45175469)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Albertirsán, a közkedvelt strand közelében kínálunk megvételre egy fiatal, mindössze 3 éves, letisztult stílusban épült családi...
64 900 000 HUF
927 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39264222)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves megye, Eger Felsővárosban, 10 perc sétára a belvárostól, 37m2-es, 1. 5 Szobás, 2. emeleti, teljeskörűen fölújított, erkél...
41 000 000 HUF
1 108 108 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27133374)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
41 000 000 HUF
1 108 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (86755762)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, új építésű, teraszos lakás Eger belvárosának közvetlen közelében! Eger frekventált részén, a közkedvelt Károlyváros v...
43 000 000 HUF
1 387 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (51279496)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, felújított, azonnal kiadható tetőtéri lakás Egerben, kiváló lokációval! Eger közke...
48 900 000 HUF
905 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (47938374)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, új építésű, teraszos lakás Eger belvárosának közvetlen közelében - Eger, Károlyváros Eger frekventált részén, a közked...
60 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (34849778)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Alattyánon egy tégla falazatú családi házat 954 nm-es telken! a 97, 8 nm-es h...
22 000 000 HUF
226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (25773759)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászladány egyik csendes utcájában eladó egy 114 nm-es családi ház. Az 1713 nm-es, tágas tele...
26 990 000 HUF
236 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (65798437)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
51 900 000 HUF
741 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (55372628)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, panorámás lakás eladó Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Fazekas János téren! Eladásra kínálunk egy 51 m2-es...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (44647486)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a **Ma...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (86236242)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrával Álmai otthonát keresi? Ne keressen tová...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43182749)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíl...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (57336248)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180103 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
34 900 000 HUF
671 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (95691517)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó családi ház Nyíregyháza-Borbányán, kiváló elhelyezkedés, csendes környezet, felújítási lehetőséggel. Nyíregyháza-Borbán...
59 600 000 HUF
465 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (75749634)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (72574251)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (12393424)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (61435674)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (82997352)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás Nyíregyháza belvárosától 10 perc sétára! Nyíregyháza egyik központi részén, az Arany János utcán e...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal