Eladó ingatlanok 70 millióig (59373 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 373 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43231788)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Mogyoródi úton valósul meg ez a modern, új építésű lakópark, amely parkosított belső kert köré szervezett kialakításával élhe...
67 350 000 HUF
2 104 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93487323)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
67 090 000 HUF
2 096 562 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (14726213)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
67 030 000 HUF
2 094 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59163142)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
69 260 000 HUF
2 164 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47459485)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
69 580 000 HUF
2 174 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79344725)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
69 410 000 HUF
2 169 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73744739)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
64 880 000 HUF
1 966 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94243145)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
68 530 000 HUF
1 958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (94736433)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kispest központjában, Budapest XIX. kerületében egy felújított, erkélyes, klímás lakás egy rendezett, 10 emeletes, liftes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (77874555)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! a helyiségek tekinet...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (56485384)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes lakás téglaé...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (12948529)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XIX. kerületében, Kispesten központjában, 10 emeletes szigetelt panelház, 6. emeletén, egy 53 nm-es, 1+2 félszob...
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76935183)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES Eladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utca...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53674475)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell? Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részé...
54 992 275 HUF
1 666 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (84772323)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekin...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42653732)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bajnok utcában eladó egy 40 m2-es, egyszobás, galériázott, jó állapotú, első emeleti lakás. A hét lakásos, két emeletes társa...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (71389849)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 199 m2
Szobaszám: 1
Tahitótfalu csendes részén eladó egy hangulatos, jó elrendezésű otthon (alapterület: 47m2 lakótér + 10m2 terasz, 199m2 telek), ...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37138333)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 51 NM-es, erkélyes lakás nagy konyhával az izzó LAKÓTELEPENEladó Újpest kertvárosias környezetében található, teljes...
67 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (29472853)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 173 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Vacsiköz csendes, rendezett utcájában, egy teljesen felújított, nappali + 2 szobás,...
44 900 000 HUF
690 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34796361)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét Máriavárosban, folyamatosan karbantartott, két szobás házrész eladó. Az ingatlan elhelyezkedése kíváló, csendes átm...
50 500 000 HUF
753 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal