Eladó ingatlanok 70 millióig (59361 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 361 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (89974979)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álmodj nagyot, költözz modern tetőtéri otthonba győr-szabadhegyen! FIATALOS, praktikus és mindenre nyitott lakás vár rád! Ha ...
47 900 000 HUF
638 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péri lakóövezeti telek hirdetés (79397871)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1970 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok péren, Győrtől 15 km-re egy 1970 m2-es építési telket. A telek Pér központi részén, rendezett, széles utcában...
17 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73927458)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Pápán – azonnal költözhető, felújított lakás a Vajda Péter lakótelepen! Eladó Pápa egyik közkedvelt részén, ...
33 000 000 HUF
702 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (77339398)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyöngyös egyik kedvelt részén, a Csalogány utcában, eladó egy 59 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan egy rendezett tár...
48 890 000 HUF
828 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29955729)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolc kedvelt részén, az Avason egy 37 m2-es, erkélyes, jó állapotú lakást. Az ingatlan egy tiszta, rendezet...
23 900 000 HUF
645 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (57715736)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó utcafronti üzlethelyiség a XIII. kerület frekventált részén, Újlipótváros szívében! Kivételes lehetőség a dinamikusan f...
69 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (93413243)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvásárlásra kínál irodánk, egy 79 nm-es, 3 szobás, keleti fekvésű nagypolgári lakást a Soltész Nagy Kálmán úton. Az ingatla...
35 000 000 HUF
443 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (34773371)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pápán eladó egy 86 m2-es 2 szobás, 2026-ban felújított közös udvaros lakás, saját garázzsal! Pápa városközpontjában eladó egy...
46 990 000 HUF
626 533 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (87612473)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pápa belvárosában, kiváló lokációban eladó egy 79 nm-es, 2026-ban felújított, 3 szobás, közös udvaros lakás külön garázssal! ...
49 000 000 HUF
671 232 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (77332368)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában rendezett környezetben egy 63 m2-es, 1 + fél ...
6 499 000 HUF
103 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (79842924)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén kínálok megvételre egy ikerházfelet. a lakások jogilag rendezettek, egymás...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (36816674)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (75378424)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Megye Ajka családi ház. Eladó Ajkán egy 60 nm-es felújítandó családi ház 1200 nm-es telken. a ház Ajka-Tósokber...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzencei családi ház hirdetés (25873642)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1984 m2
Szobaszám: 4
Berzence egyik csendes kis mellékutcájában 105 m2-es tégla építésű családi ház eladó! Az ingatlanban előszoba, 3 szoba, nappali...
11 000 000 HUF
105 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ábrahámhegyi lakóövezeti telek hirdetés (97332254)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1708 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás építési telek eladó ábrahámhegyen, páratlan természeti környezetben – a bökk-hegyi kilátó KÖZELÉBEN Ábrahámhegy egyi...
67 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ábrahámhegyi lakóövezeti telek hirdetés (74526478)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó ábrahámhegyen, páratlan természeti környezetben – a bökk-hegyi kilátó KÖZELÉBEN Ábrahámhegy egyik legszebb...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (37194492)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló állapotú lakás saját garázzsal és kertrésszel! ! ! Marcali kedvelt részén, zölövezetben eladó ez a második emeleti, 75...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (23958833)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a