Eladó ingatlanok 70 millióig (59371 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 371 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (98454377)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szegeden Makkosháza városrészében, a Hont Ferenc utcában eladó, ez a képeken látható lakás. Az ingatlan 2022 nyarán teljes kör...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (58322676)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosi részén, az Andrássy úton kínálok megvételre egy 67 m²-es, teljes körűen felújított, erkély...
56 900 000 HUF
849 253 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (53737237)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Maroshegyen a Rádió utcában eladó 2 szobás téglalakás! 3. emeleti, 2 szobás, világos, napfényes lakás eladó, tégla építésű tár...
44 780 000 HUF
861 153 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79357149)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen-Belvárosban, a Wesselényi városrészben, hőszigetelt társasházban, 1. emeleti, 40 m2-es, 1 szobás, mért fűtéses lakás e...
50 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (47969826)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Baján, a belvároshoz közel kínálunk megvételre egy 528 m²-es telken fekvő, egyszintes, 100 m²-es családi házat. a házban tágas ...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai egyéb telek hirdetés (33755375)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2062 m2
Szobaszám: n/a
Minden vágya egy saját vízparttal rendelkező telek a városban? Akkor ez a hirdetés Önnek szól. Gyulán a Belső-Törökzugban kí...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Okányi családi ház hirdetés (12544432)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 3
Okány, Békéscsabától 40 km-re elhelyezkedő kis település. Okány központjában, vízpart mellett elhelyezkedő, jó állapotú, tégla ...
7 900 000 HUF
95 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi üdülő hirdetés (93235689)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3418 m2
Szobaszám: 3
Zalakaros peremén erdő szélben, a nyolcvanas években beton alapra épített 50 nm alapterületű, kiváló állapotú tégla épület jell...
9 800 000 HUF
196 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (58469974)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Eladó, kétszintes, szélső sorházi lakás Szigethalom kedvelt Duna-parti városrészén! Szigethalom egyik legnépszerűbb, Duna-par...
48 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai egyéb lakás hirdetés (56431749)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Tolnán a horizont lakóparkban 80 m2-es, második emeleti, két hálószobás, új építésű, modern lakás, beépített konyhaszekré...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (35323373)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1, 5 Szobás lakás - az Akácfa utcában! VII. Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó egy 3 emeletes, polgári stílusban...
59 900 000 HUF
2 065 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasülyi családi ház hirdetés (14449444)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszasüly központi részén ezt a jó állapotú, 80 nm-es, 3 szobás családi ház...
10 900 000 HUF
136 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (44333576)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajodnlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (83889752)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki házrész hirdetés (47749894)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Tárnok központjában, csendes, privát hátsó házrész eladó, azonnal költözhető Tárnok központi, mégis nyugodt részén eladásra kí...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27461227)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (45523273)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Veszprém Vármegye Veszprém Családi Ház Veszprém egyik kedvelt városrészén eladó egy 92 nm-es családi ház. Az ingatlan 1...
61 900 000 HUF
672 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (13351265)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: csendes mellékutcában, újpest szomszédságában, 35 m2, 1 szobás, közepes állapotú téglalakás, TÁROLÓVAL. AZ ép...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46688535)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 54 nm-es, 2 szobás lakás Laposdűlőn – garázzsal! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Laposdűlőn kín...
62 500 000 HUF
1 157 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal