Eladó ingatlanok 70 millióig (59368 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 368 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35948799)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pécs kedvelt városrészén! Pécs egyik népszerű, családi házas övezetében eladó egy tégla építésű, 80 nm-es, ...
59 999 900 HUF
714 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (33643575)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen! Mohács egyik kedvelt, csendes és rendezett részén eladásra kínálok eg...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kislippói családi ház hirdetés (61468444)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1323 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Kislippón Eladó Kislippón egy 80 nm-es, vegyes falazatú családi ház, amely 2023-ban teljes körű f...
30 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (79616455)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 7
Baranya vármegyében, a Villányi borvidék szívében eladóvá vált egy különleges adottságokkal rendelkező tégla falazatú családi h...
27 000 000 HUF
206 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (36429464)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 3
Eladó 160 m2-es családi ház Mohács déli városrészében nyugodt, csendes zöldövezetben Mohács déli városrészének egyik legcsende...
70 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (41243723)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Háromszobás lakást keres, és nem szeretne lemondani az erkélyről? Amennyiben fontos a jó infrastruktúra és a kiváló tömegközl...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45946316)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fenn...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37878133)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madocsai családi ház hirdetés (73267947)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Madocsán csendes helyen eladó egy családi ház. Az épület felújítandó, hiszen a hetvenes években épült, viszo...
22 900 000 HUF
229 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (34699775)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (43439757)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Veszprém vármegyében, Pétfürdőn eladóvá vált egy 137m2-es polgári tégla lakás. a lakás és a társasház is jogilag rendezett, teh...
64 900 000 HUF
473 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi sorház hirdetés (23874526)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 146 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó ez a 91 négyzetméteres, kétszintes sorházi lakás, amely saját garázzsal is rendelkezik. Az ingatlan Zalaegerszeg kedvelt ...
48 000 000 HUF
527 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24458738)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (45545927)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi családi ház hirdetés (93348569)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 4
Többszintes téglaház ácson - új tetővel, zárt terasszal és erkéllyel! Ács csendes, jól megközelíthető részén eladó egy két sz...
61 900 000 HUF
412 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ászári családi ház hirdetés (34487788)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 1309 m2
Szobaszám: 8
Kétszintes családi ház Ászáron! Ászár csendes utcájában kínálok megvételre, egy mindösszesen 195 m2, tégla építésű családi há...
59 500 000 HUF
303 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ászári családi ház hirdetés (79255543)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2467 m2
Szobaszám: 3
Ászáron eladó 90 m²-es családi ház, rendezett állapot, folyamatosan karbantartott! Ászár csendes részén található ez az összko...
36 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (97948416)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes, 4. emeleti, panorámás kilátással rendelkező lakás. Csendes utc...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyigmándi családi ház hirdetés (97734693)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 5
Egy otthon, amely már most is lakható, ugyanakkor kiváló alapot ad ahhoz, hogy az új tulajdonos saját elképzelései szerint form...
52 990 000 HUF
370 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (98425838)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs–Rózsadomb kedvelt részén! Pécsett, a közkedvelt Rózsadomb városrészben kínálunk megvételre egy kedvező árú, ...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal