Eladó ingatlanok (129521 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 521 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53378348)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Modern üzlethelyiség, kiváló lokációval eladó*** Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében meg...
30 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (71967457)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kompakt tetőtéri lakás a Hegyvidéken, panorámával*** Eladó egy jó méretű, könnyen fenntartható, bruttó 60 négyzetméteres la...
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35879912)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (55791624)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó, Budapest XII. kerületében, egy kivételes adottságokkal rendelkező, 66 nm-es, 3 szobás lakás, amely lenyűgöző panorámá...
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43847364)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kertkapcsolatos lakás ÚJBUDÁN*** Ritka lehetőség Újbuda szívében található lakóparkban kínálunk megvételre egy 2020-ban épü...
83 900 000 HUF
2 706 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19456973)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Erkélyes, újszerű lakás a XIII. kerület kedvelt, zöldövezeti részén*** Eladásra kínálok a Rokolya park közelében, egy 2021-...
87 000 000 HUF
1 705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (98233577)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Eladó Családi ház! Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, eladó egy 73 m2-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (67586444)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Pécs kedvelt részén, a Budai városrészben! Pécs egyik népszerű, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 78 m...
45 200 000 HUF
579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97773163)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belső kétszintes lakás Pécs belvárosában kiváló befektetés Pécs szívében, a Király utcában kínálunk megvételre egy 112 n...
95 500 000 HUF
852 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (19846258)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
45 200 000 HUF
579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (38534792)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m? -Es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (86773893)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 3
Kettő ház eladó Mohácson a déli részen, egy saroktelken. 1. Számú családi ház: átlagos állapotú 3 szobás, 2 nappalis garázsos...
85 000 000 HUF
708 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (32382236)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 5
Tárnokon az Öreghegyen zártkerti ingatlan eladó! Csak készpénzes vásárló jelenkezését várjuk. Az ingatlan 120 nm es, jelenleg 4...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi családi ház hirdetés (52451439)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Otthonként és befektetésként is kiváló lehetőség Budapest KÖZELÉBEN Martonvásáron, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában eladó...
107 900 000 HUF
1 079 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44424333)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó állapotú lakás a II. kerület egyik legkedveltebb részén - ne hagyja KI! Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részé...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (26569456)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Kényelem és luxus, de alacsony rezsi. Amikor az otthon, egy ÜDÜLŐ! A XX. kerületben, Pesterzsébeten eladó a kertváros egyik l...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73772344)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! Jellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságá...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99785637)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az in...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (23438958)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 5
Tágas, egyszintes, kétgenerációs családi otthon Fóton, a kisalagi kertvárosban, ahol mindenkielfér! Kisalag csendes részén elad...
99 900 000 HUF
729 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (46437929)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2925 m2
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség Vác egyik legszebb részén panorámás építési telek eladó! Természeti kincset keres, amely könnyen megközelíthető...
61 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal