Eladó ingatlan Esztergom (321 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 321 db
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (74183777)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 2
Eladó Esztergom szentgyörgymező városrészében egy 82 nm hasznos lakóterű, két szobás önálló ház, 288 nm TELEKKEL! ! ! Két tága...
58 900 000 HUF
718 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (72438533)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra Kínálok Esztergomban Egy Szépen Felújított, 125 Nm-Es, 2 + 1 Félszobás, 2 SZINTEs, Panorámás, NAPFÉNYEs, CSENDEs, Kert...
109 000 000 HUF
872 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Esztergomi lakóövezeti telek hirdetés (79774247)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló elhelyezkedésű építési TELEKBefektetők és vállalkozók figyelem! Olyan területet keres, ahol lakóingatlanokat é...
75 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi hétvégi ház hirdetés (75573843)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Panoráma "Párkányról"! A Dunára és az Esztergomi bazilikára kilátással kínáljuk ezt a kivételes környezetben elhelyezkedő rep...
119 000 000 HUF
1 226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (76737694)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy igényes, 4 szobás családi ház Esztergom központjához közel, mindössze kb. 10 Perc sétára a Bazilikától. Az ingatlan t...
85 000 000 HUF
708 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi külterületi telek hirdetés (62649745)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3617 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti ingatlan Esztergomban – lakhatásra is alkalmas, kiváló adottságokkal Esztergom belterületének szélén, a hegy v...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi külterületi telek hirdetés (45913498)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3161 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás birtok eladó ESZTERGOMBAN! Ébredj minden reggel a teraszon, és élvezd a páratlan kilátást a Bazilikára! Eladó egy...
39 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi külterületi telek hirdetés (74739482)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3050 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti ingatlan Esztergom belterületének határában – építési lehetőséggel! Esztergom város felőli hegyoldalában kíná...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (51497772)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy minden igényt kielégítő, 114 m²-es, kétszintes álomotthon Esztergom egyik 2012-ben épült, liftes társasházának legfel...
120 000 000 HUF
1 052 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (24861746)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Eladó otthon Esztergom szívében – örök panorámával a Dunakanyarra! Képzeld el, hogy minden nap a lenyűgöző Dunakanyar látvány...
148 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (47479729)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 2
Eladó Esztergom kedvelt, nyugodt városrészén, Szentgyörgymezőn egy hangulatos családi ház! A 403 m²-es, gondozott telken fekv...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (59893473)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Örök panoráma a Dunakanyar szívében Eladó otthon Esztergomban! Képzeld el, hogy minden reggel a lenyűgöző Dunakanyar panorámájá...
148 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (46286867)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4326 m2
Szobaszám: 2
Örök panorámás, gondozott birtok ARANYHEGYEN! Esztergom Aranyhegyen, a belvárostól mindössze 2 perc vezetésre, csendes, termé...
99 000 000 HUF
3 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi sorház hirdetés (22334137)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 4
Esztergomban 114 nm-es sorházi lakás eladó. Telek mérete: 170 nm. Építés éve: 1974. Az ingatlan felújítása során a tetőté...
99 000 000 HUF
868 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (53541724)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 000 000 HUF
868 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (71952385)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 919 m2
Szobaszám: 9
Esztergom belváros közelében, csendes zsákutcában eladó, sok lehetőséget rejtő családi ház, panorámával! Esztergom belvárosának...
149 900 000 HUF
416 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (26685834)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 9
Kiemelkedő befektetési lehetőség Esztergom egyik legkedveltebb részén, a Tesco környékén ( csak egyben eladó )Ritka lehetőség a...
180 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (34917265)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 8
Duna-parti privát rezidencia esztergomban – saját STÉGGEL Megvételre kínálok Esztergomban egy közvetlen Duna-parti ingatlant, ...
270 000 000 HUF
1 227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (94249227)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos családi ház Esztergomban! Esztergom közkedvelt, nyugodt részén, Szentgyörgymezőn kínálok eladásra egy 403 m²...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (75434342)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok egy kétgenerációs, 180nm-es téglából épült családi házat Esztergom szélén, mégis minden fontos szolgáltatástól...
119 000 000 HUF
661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Esztergomon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal