Eladó ingatlan Fót (709 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 709 db
Eladó Fóti egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (89257879)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 22065 m2
Szobaszám: n/a
Működő lovastanya eladó Fóton – Budapest közelében, kiváló infrastruktúrával és fejlesztési lehetőséggel Budapest közvetlen kö...
149 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (47949537)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 995 m2
Szobaszám: 6
Fót – Kisalag kedvelt részén, többgenerációs családiház, kiváló befektetési lehetőséget kínál! Elsősorban azoknak a Vevőknek ...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (88343244)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 6
Népszerű Környék, Budapest Közelében – Gyönyörű Kilátással És TERMÉsZETKÖZELI Nyugalommal! Fedezze fel ezt a  családi házat, ...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (55418983)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1405 m2
Szobaszám: 3
Vigyázat bele lehet szeretni! Én szóltam előreHogy pontosan mibe? Fóton, az Öreghegy lábánál, 1405 m2-es telken lévő 62 négyzet...
62 500 000 HUF
1 008 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (45832434)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű ikerházfél Fót kisalagon garázzsal, TERASSZALFót csendes, családi házas övezetében kínálok megvételre egy modern kia...
145 000 000 HUF
1 559 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (67744792)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 8
Extra jó ajánlatunk van: Befektetés, Ami Már Ma Termel – sőt, Még Növekedni Is Tud! :) Újszerű állapotú, 2020-ban épült ingatl...
179 000 000 HUF
860 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (73353579)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (77254571)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 6
Szép családi ház - Fót központban! Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szintes,...
103 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (73943966)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új építésű ikerházfél Fót kisalagon garázzsal, TERASSZAL Fót csendes, családi házas övezetében kínálok megvételre egy modern ki...
135 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (43272381)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
145 000 000 HUF
1 559 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (33236224)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 476 nm-es kerttel! 2026. Októberére elkészül! Ház jellemzői:- hőszivattyú- ame...
124 300 000 HUF
1 294 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (42323923)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház FótújfalunEladásra kínálok Fótújfalu egyik csendes utcájában egy 2017-ben épült ikerházat, mely rendkívül jó álla...
126 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (24395727)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Fót- Felújítandó családi ház Nagy lehetőséggel! Eladásra kínálok Fóton egy hrsz számon lévő kettő családi házat. Az első ház ut...
63 400 000 HUF
704 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (96436352)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői:- hőszivattyú- amerika...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52646257)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház Fót egyik legkeresettebb részén természetközeli nyugalom Fóton csendes, zöldövezeti részén eladó egy 330 m²...
285 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (67588464)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén Kisalagon egy 60 nm-es, önálló, szigetelt, egyszintes családi házat! Csendes, mégis k...
68 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (77497455)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 5
**Eladó különleges stílusú, tágas családi ház Fót csendes részén! ** Különleges hangulatú, folyamatosan karbantartott családi ...
168 900 000 HUF
744 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (97414841)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
## Tágas családi ház eladó Fóton – kizárólag készpénzes vevők részére! Fót egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre ...
74 600 000 HUF
532 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (83473847)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, erkélyes lakás eladó Fót közkedvelt részén! Eladásra kínálunk egy 40 nm-es, 1. emeleti, erkélyes lakást Fót egyik ny...
53 990 000 HUF
1 349 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (46545893)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Ritkaságszámba menő, egyszintes ikerház-felet kínálunk megvételre Fót közkedvelt részén Kisalagon, augusztusi átadással. a háza...
109 000 000 HUF
1 224 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Fóton?
← Előző oldal1 / 36 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Fóton? Fót településen is elérhetők az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Fót, Pest megye városaként kedvelt célpont az ingatlant keresők körében. A kínálatban többféle típusú ingatlan megtalálható, lakásoktól a telkekig. A főváros közelsége és a kedvező életfeltételek miatt sokan választják ezt a környéket. Tudod már, mire vágysz? Akkor használd a kategóriaszűrést, vagy böngészd tovább ezen az oldalon az eladó Fóti házakat, itt az eladó lakásokat Fóton, ezen az oldalon az eladó Fóti telkeket.
Ajánlott városrészek Fóton: Somlyó   Kisalag   Kurjancs   Belváros   Öregfalu   Fótfürdő   Sátorfák   Öreghegy   Fótújfalu   

Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Fóton keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Fóton, akkor az albérlet Fót oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok – részletek: tulajdonostól eladó ingatlan Fót.