Eladó ingatlan Fót (727 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 727 db
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53394397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 6
*** Eladó panorámás, 6 szobás, dupla komfortos családi ház öreghegyen *** Megvételre kínálok Fót zöldövezetében egy 2500 m2-es...
165 500 000 HUF
570 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (33334569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1379 m2
Szobaszám: n/a
Fóti Telek Eladó - Városi és Zöld Környezetben Fót csendes részén, Fótliget és a Kastély között eladó egy 1379 négyzetméteres,...
57 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (79397398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1379 m2
Szobaszám: n/a
Fóti Telek Eladó - Városi és Zöld KörnyezetbenFót csendes részén, Fótliget és a Kastély között eladó egy 1379 négyzetméteres, s...
57 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (74988489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6468 m2
Szobaszám: n/a
Fóton, az M3-as-M0-ás körgyűrűtől kb. 1Km-es távolságra, 6468nm-es, Má1-es, általános mezőgazdasági övezeti besorolású, szántók...
37 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti egyéb ipari ingatlan hirdetés (67377434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Cukrászüzem eladó Fóton: Ideális lehetőség az élelmiszeripari vállalkozás működtetéséhez! Kiváló lehetőség vár az élelmiszeri...
199 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52766377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 2607 m2
Szobaszám: 7
Eladó 600 nm Makovecz tervezésű családi ház Fóton! BEFEKTETŐK FIGYELEM! Eladásra kínálunk Fót szívében, elit környezetű cse...
199 500 000 HUF
332 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43933858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 7
Eladó kétgenerációs családiház közvetlenül az erdő mellett FÓTON! ! ! Fót kertvárosi részén eladó újszerű 2 szintes, 6 hálósz...
229 000 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (37436679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1454 m2
Szobaszám: 7
Mediterrán stílusú kétszintes családi ház medencével, kétállásos garázzsal! Befektetők figyelem! Épülő sportcsarnok közelében e...
149 900 000 HUF
468 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (49244416)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 373 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy 160 m²-es, exkluzív családi házat Fót egyik legigényesebb és legbiztonságosabb lakóparkjában. A luxuskiv...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti házrész hirdetés (32344559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas, sok lehetőséget rejtő lakás Fót Kisalag városrészének elején134 nm-es lakás egy családi ház emeletén, saját, kizár...
124 900 000 HUF
960 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (49497353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Fóton 1 Ha külterületi telek! ! A telek bekerített, 60 méteres fúrt kúttal rendelkezik. a telken egy 40 nm faház találh...
82 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (29433772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! Ház jellemzői: - hőszivattyú - amerikai-konyhás nappali (...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (46391744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1035 m2
Szobaszám: n/a
Fóti belterület eladó! Fót rohamosan fejlődő területén eladó 1035 négyzetméteres, jól megközelíthető építési telek! a terület...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (33433974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Fót Közkedvelt Területén: Több Lakásos Társasház Építésére Ideális Telek lke-1 Besorolással Telek Jellemzői: - a telek F...
119 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53432366)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 279 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 6
Fót Királydomb 3 Generációs Ház! Eladásra kínálok Fotón a Királydomb szélén egy 3 szintes több lehetőséget magában rejtő ingat...
112 000 000 HUF
401 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (54492998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 476 nm-es kerttel! Ház jellemzői: - hőszivattyú - amerikai-konyhás nappali (...
124 300 000 HUF
1 294 791 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (36444338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 22000 m2