Eladó ingatlan Gödöllő Blaha (47 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 db
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (23673387)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő: új építésű, örök panorámás, rövid időn belül költözhető, nappali+3 szobás, 2 teraszos, garázzsal rendelkező ikerház, 7...
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői hétvégi ház hirdetés (39431258)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó hobbi telek pici házikóval.   Teraszos kialakítású, gondozott, 600  m2-es p...
53 000 000 HUF
2 120 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (49429995)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (93638918)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (49894883)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (88456753)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 7
Örökpanorámás álomotthon Gödöllőn Tágas terek, természetközeli nyugalom! Gödöllő Blaha városrészének egyik legszebb, csendes, t...
169 000 000 HUF
645 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (99647617)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 7
Gödöllő Blaha városrészének csendes, természetközeli utcájában kínálunk megvételre egy nettó kb. 264 M² alapterületű, háromszin...
169 000 000 HUF
645 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői hétvégi ház hirdetés (78429795)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 7
Örökpanorámás álomotthon Gödöllőn Tágas terek, természetközeli nyugalom! Gödöllő Blaha városrészének egyik legszebb, csendes,...
169 000 000 HUF
645 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (38837722)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (33277675)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 7
169 000 000 HUF
645 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (49397449)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő, Blaha városrészén eladó egy 150 m²-es önálló családi ház, 786 m²-es telekkel és garázzsal. Főbb jellemzők: Az ingat...
119 900 000 HUF
799 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (88514577)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői tégla lakás hirdetés (95746861)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Gödöllő keresett, csendes kertvárosi részén 4 lakásos társasházban jó állapotú, 107 nm-es (88nm a lakás + 15nm garázs és 4 nm a...
114 900 000 HUF
1 073 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (23335265)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 7
Örökpanorámás álomotthon Gödöllőn Tágas terek, természetközeli nyugalom! Gödöllő Blaha városrészének egyik legszebb, csendes, ...
169 000 000 HUF
645 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői egyéb telek hirdetés (64926749)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk Gödöllő egy csendes, nyugodt részén Lke-02 besorolású, kiváló adottságokkal rendelkező telket, rajta egy az...
53 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (87796981)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő Blahai részen kínálok eladásra egy 130 négyzetméteres, két generációssá alakítható és két szintes családi házat, nagy t...
109 000 000 HUF
778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (27956533)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (46547474)
31 napja a megveszLAK-on