Eladó ingatlan Győr 80 millióig (922 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Győr 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 922 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (14997479)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr történelmi belvárosában kínálok eladásra egy tégla építésű 2 szobás felújítandó polgári lakást. A 69 nm-es ingatlan a tár...
60 850 000 HUF
881 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (27355864)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Konyha – étkező + nappali + 2 hálószobás, 72 m2-es felújított, belvárosi téglalakás, 2 m2-ES erkéllyel, 15, 45 m2-es saját táro...
77 350 000 HUF
1 045 270 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri üzlethelyiség üzletházban hirdetés (44659374)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A lido home Győr eladásra kínál egy 80 m² alapterületű, könnyűszerkezetes üzlethelyiséget frekventált elhelyezkedéssel Győrben....
12 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (52455134)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr, Adyváros csendes utcájában, 53 m2-es, 2 szobás lakás eladó! Az ingatlan saját részre és befektetésnek is remek választá...
45 900 000 HUF
866 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (93934714)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 2
Győr - Sashegyen eladó a képeken látható zárt kerti házikó! ! ! Családi ház mélyen lakás ár alatt, és még jó állapotú is, azo...
34 990 000 HUF
466 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (68935898)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Adyvárosban, a Kodály Zoltán úton kínálunk megvételre egy 62 nm-es, 2+1 szobás, kiváló...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (47777319)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr – Moson – Sopron – Vármegye, Győr, Likócs, klasszikus részén, szépen kialakult lakóövezetben, szerkezetileg kitűnő állapot...
79 900 000 HUF
726 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (33478732)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 55 nm-es, erkélyes, felújított lakást Nádorvárosban, amelyhez alagsori közös tároló is tartozik. a társash...
49 990 000 HUF
908 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (77755988)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
47 085 750 HUF
1 272 587 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (33946733)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 606 750 HUF
1 266 854 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (49977875)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tágas, világos és könnyen alakítható üzlethelyiség, amely 65, 70 m² teljes alapterületével számtalan üzleti tevékenységnek ad o...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (59728344)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 3
Szeretnél kertvárosban élni, távol a város zajától, és Otthon Startra vennéd? Ez most egy ilyen HÁZ! Irodánk megvételre kínál...
68 900 000 HUF
956 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73463793)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Full felújított, azonnal költözhető lakás NÁDORVÁROSBAN! 9023 Győr, Nádorváros Győr egyik legkedveltebb, mégis csendes részé...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (75147143)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári elegancia Győr belvárosában - felújított, napfényes lakás a batthyány TÉREN! Győr, Belváros. Eladásra kínálok egy 6...
69 999 000 HUF
1 014 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (15434394)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Győr, Nádorváros kedvelt, csendes, de mégis központi részén eladó egy teljesen felújított 52nm-es tégla lakás. Új ablakok, aljz...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73973293)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (37994837)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Győr - Révfalu Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180901 hivatkozási számú győri nyaraló. Győr-Sashegyen kis nya...
37 500 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98477365)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A "Best of Ingatlan Győr" Ingatlaniroda, eladásra kínálja Győr-Belvárosban, az Árkád és a Duna- part közelében, 59 m2-es, 2. em...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (54728733)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győrben, Adyváros és Nádorváros határán eladó egy 47 m²-es, 2 szobás, erkélyes panel lakás. Az ingatlan egy 4 emeletes, panel...
42 499 000 HUF
867 326 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (14843374)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Képzelje el, hogy a Győr szívében, Nádorvárosban található tökéletes otthona várja Önt! Eladó ez a 43 négyzetméteres  franciaer...
43 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Győrben?