Eladó ingatlan Győr 80 millióig (922 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Győr 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 922 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (85355735)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nappali + 1 hálószobás lakás tágas erkéllyel. . Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szi...
45 400 000 HUF
1 031 818 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (48729332)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Földszinti lakás 23 nm-es saját használatú kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek...
44 300 000 HUF
1 054 761 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73791499)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nappali + 1 hálós lakás nagy erkéllyel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb ...
47 630 000 HUF
972 040 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (35991348)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
2 Háló + nappalis lakás 2 erkéllyel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb II....
68 650 000 HUF
940 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (23755453)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb II. Lakóparkban: Győr dinamikusan fejlődő...
52 430 000 HUF
970 925 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (54547324)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
I. emeleti lakás 18 nm-es tetőterasszal! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb...
57 350 000 HUF
972 033 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (38277345)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Földszinti lakás 2 terasszal és 216, 74 nm saját kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköt...
72 550 000 HUF
980 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98284628)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Földszinti lakás 2 terasszal és 2 kiskerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitá...
70 520 000 HUF
952 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (32636374)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás 52 nm-es saját használatú kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek...
53 970 000 HUF
981 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (53326758)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Újvárosban, a Bercsényi liget közelében, csendes átmenő forgalomtól mentes utcában, 154 nm-es telken, az 1970-es években é...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (43998575)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kis lakás alacsony fenntartással - befektetésnek, vagy indulásnak Győr-Gyárvárosban, az Ipar úton, az Eto parkkal szemben, csú...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (75375997)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás nagy kerttel, kertvárosi övezetben Győr - Ménfőcsanak központi, Győrhöz közeli részén, 1980-ban 1390 nm-es telken épült,...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri lakóövezeti telek hirdetés (72997778)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek új építésű lakóövezetben, pár percre a belvárostól! Győr-Szitásdomb II. Lakóparkban (közigazgatásilag Vámosszabad...
51 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (52222838)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr-Belvárosban, az Árpád úton, a sétálóutca közelében, magasföldszinti, udvarra néző, 51 nm-es, 1, 5 szobás, étkezőkonyhás, g...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (85549294)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Sárás i. Városrészben, aszfaltozott utcában, 304 nm-es összközműves telken épült, kétszintes, tetőtér beépítéses, 64 nm la...
55 990 000 HUF
874 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri lakóövezeti telek hirdetés (62899339)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Hosszú távú befektetés Győr legkeresettebb részén Győr - Révfaluban, a Ciklámen utcában 1440, 54 nm-es belterületi telek fele,...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (34773675)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 1
Győr-Sashegypusztán, 1991-ben 1250 nm-es saroktelken épült, egyszintes, téglaépítésű, 22 nm + 7 nm fedett terasz alapterületű, ...
19 900 000 HUF
796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47279489)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Gyárvárosban, az Ipar út és a Puskás t. Út sarkán, ipari környezetben, téglaépítésű társasházban i. Em-i, 38 nm-es, 1 szob...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (74889232)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakópark Révfaluban, a Bálványosi csatorna mentén Győr Révfaluban, a Ciklámen u. Szomszédságában, a Bálványosi csatorna mentén...
63 900 000 HUF
1 101 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb üzlethelyiség hirdetés (55642473)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyisson üzletet, irodát Révfaluban, a Bálványosi csatorna mentén Győr Révfaluban, a Ciklámen u. Szomszédságában, a Bálványosi c...
63 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Győrben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal