Eladó ingatlanok (128672 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 672 db
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (97492247)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 4
Ürömön, a III. kerület határán, Rókahegyen, 275nm hasznos alapterületű családi ház eladó! A nagy belmagassággal rendelkező ing...
325 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki egyéb telek hirdetés (89934594)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: n/a
Egerszalók legmagasabb pontján örökpanorámás, 672 m²-es építési telek eladó! Egerszalók legmagasabban fekvő, legkeresettebb r...
22 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (87373543)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaföldváron, a laktanya városrész csendes, parkos környezetében eg...
28 500 000 HUF
647 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (36354739)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban modern, gyönyörúen felújított lakás-azonnal költözhető állapotban. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kín...
40 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (23911544)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Feltöltés alatt. . . .
53 500 000 HUF
891 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (25699833)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság a piacon! Eladó Dunaújvárosban, a Csillagdombon egy 110 nm-es, 4 szobás, nagy teraszos, 2. emeleti, átalakított...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (74249798)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Amennyiben ön a város zajától elszakadva, prémium környezetben keres otthont, MEGTALÁLTA! A XII. kerület méltán kedvelt Kútvö...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi hétvégi ház hirdetés (93329427)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 236 m2
Szobaszám: 2
Zamárdi-siófok széplak határán vízparti, tihanyi panorámás nyaraló ELADÓ! KIVÉTELES LEHETŐSÉG! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! A Balaton...
99 000 000 HUF
1 980 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zánkai családi ház hirdetés (71324771)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1735 m2
Szobaszám: 5
Az update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Kivételes lehetőség Zánka egyik legjobb lokációjában – a Balatontól és a strandtól mi...
110 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi lakóövezeti telek hirdetés (43338434)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Az update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Kivételes adottságú építési telek Tihany egyik legkülönlegesebb részén – exkluzív vil...
199 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (46947568)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 8
Az update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Különleges hangulatú apartmanház Tihanyban – a Belső-tó közvetlen közelében! A Tiha...
590 000 000 HUF
1 735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki sorház hirdetés (12999457)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: SIÓFOK rózsadombján – fokihegy egyik legjobb részén rövid határidővel költözhető, kert...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33454443)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, egy 10 emeletes, rendezett társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, kiváló ...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (55724872)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr Gyárvárosban Igényes Tégla Lakás! Eladó egy gyönyörűen felújított 53 nm-es földszinti lakás, melyben nappali és két háló...
61 900 000 HUF
1 167 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonszentmiklósi családi ház hirdetés (92318927)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Mosonszentmiklós csendes utcájában! Mosonszentmiklós nyugodt, rendezett részén kínálunk megvételre egy 80 n...
42 900 000 HUF
536 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ravazdi családi ház hirdetés (33936743)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 5
Nagy a család, és jó lenne, ha mindenkinek meglenne a saját kis élettere? Szereti a nagycsaládi vagy baráti összejöveteleket, ...
92 000 000 HUF
564 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (42357738)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csorna belvárosában, jó és lakható állapotú, 2 szobás lakás eladó – szigetelt társasházban, központi ELHELYEZKEDÉSSEL! Csorna...
37 800 000 HUF
804 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti tégla lakás hirdetés (69522154)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi kincs Győrújbaráton! Ide csak a bőröndjét kell behúznia, és élvezheti a nyugalmat! Megvételre kínálok Győrújbaráton, a ...
72 900 000 HUF
1 195 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (14333335)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Dunakeszin: Kétgenerációs jellegű ház műhellyel és nagy telekkel! Eladó Dunakeszi csendes, kertvárosi részén...
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?