Eladó ingatlanok (128672 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 672 db
Eladó Győrújbaráti lakóövezeti telek hirdetés (77355613)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 3890 m2
Szobaszám: n/a
Utolsó gyöngyszem Győrújbaráton. Utcafront 26 - 30 m. Terület: 3890 nm. a telek nagyon enyhén lankásodva, 3 lépcsőben ér "le" a...
62 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (58387948)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű lakások 2027 márciusi átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Már csak 1 db...
54 990 000 HUF
948 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54356249)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az in...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47558727)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, a Korányi f. Utcán négyemeletes társasház 2. emeletén eladó egy 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes, műany...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84614856)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, a Búza téri piac közelében eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás egy liftes társasház 2. emele...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89739328)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Búza tér közelében eladó egy 76 nm-es, 2. emeleti, liftes társasházban található, azonnal k...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (78412162)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, a Búza téri piac közelében, 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal s...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43563547)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, az Állomás közelében, az Arany János utcában eladásra kínálunk egy 66 nm-es, földszinti lakást egy kívülről szige...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (33329332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4
Veszprémtől ~ 5 km-re, Gyulafirátóton, új építésű illetve újszerű ingatlanok környezetében, új építésű, modern, a+ energiabesor...
115 000 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (65488223)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 294 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Üröm csendes, felkapott környékén kínálunk eladásra egy exkluzív, új építésű lakóingatlant, amely tökéletes választás családoso...
234 900 000 HUF
798 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (73285349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Tura településének központi részén eladásra kínálok egy 83 nm-es, vegyes építésű, 2+1 szobás, tehermentes család...
37 500 000 HUF
451 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai lakóövezeti telek hirdetés (47894563)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegye, Tura településén eladásra kínálok egy 1227 nm-es telket! a gáz, a csatorna és a villany telken belül, a víz pedi...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiósági családi ház hirdetés (96232384)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Tápióságon, a Kossuth Lajos utcában, egy 95 m²-es telken, önálló családi ház kerül értékesítésre, amely nettó 115m²-es hasznos ...
64 999 000 HUF
565 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (32432346)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladóvá vált Baja-Szentistvánon egy 92 m²-es, téglaépítésű családi ház. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akiknek sok...
36 990 000 HUF
336 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43564842)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A város egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a megújult Ferencváros szívében kínálunk megvételre egy prémium hangulatú, fiat...
97 000 000 HUF
2 108 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (28821454)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra találsz, amely nemcsak a mindennapjaid kényelmét szolgálja, hanem a város szívében, a felka...
73 900 000 HUF
1 478 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (73474499)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy mediterrán hangulatú dupla komfortos családi ház Tatán, a Fácános kert Lakópark szívében – nyugalom, elegancia, kénye...
255 000 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Badacsonytomaji lakóövezeti telek hirdetés (47944135)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3971 m2
Szobaszám: n/a
Badacsonytomajon 3971m2 építési telek eladó. A két telekre egy teljes tervdokumentációval és építési engedéllyel rendelkező 6...
145 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisjászfalui tégla lakás hirdetés (96449649)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panoráma ház pilisjászfalu, erdőalja UTCÁBAN 55 nm társasházi lakás, nagy terasszal, kert kapcsolattal, teljes berendezéssel, g...
85 000 000 HUF
1 545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői ikerház hirdetés (97133677)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 3
Pilisborosjenőn, eladó egy páratlan szépségű kis ház kiemelten szépen felujitott állapotban szépen gondozott kerttel övezve, pa...
117 900 000 HUF
1 071 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal