Eladó ingatlanok (128674 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 674 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37592717)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Váci úton a Westend bevásárlóközponttal szemben. Legyen Ön a felújítás utáni első tulajdonos. a lakás 3 szobás, k...
146 000 000 HUF
1 659 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (43457944)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Otthon két generációnak – Felújított, vegyes használatú családi ház Pilis szívében. Pilis egyik csendes utcájában kínálunk me...
76 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Várpalotai családi ház hirdetés (23453446)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó több generációs családi ház VÁRPALOTÁN! FIGYELEM! - Az ingatlan tehermenetesen birtokba VEHETŐ - 3 lakás került kialak...
105 000 000 HUF
636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi családi ház hirdetés (44476334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2156 m2
Szobaszám: 2
Somogy megye, Balatonberény 90m2-es családi ház eladó. a kedvelt Balaton-parti település déli részén található (a Balatontól kb...
47 000 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vászolyi családi ház hirdetés (96277554)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 6
Energiahatékonyság, kényelem, minőség, praktikum a gyönyörű balaton-felvidéki Vászoly településén, mely a balaton-felvidéki nem...
260 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (31978469)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akadémia Gardenben – 41 m², IX. kerület, Pápay István u. Eladó a közkedvelt Akadémia Garden modern lakóparkjában egy 41 m² es...
79 900 000 HUF
1 948 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (31752463)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakjon a madárcsicsergős, zöld lővérekben! Sopronban a Alsólővérekben, hőszigetelt rendezett társasházban, 1 emeleti, 62 nm-es,...
69 900 000 HUF
1 127 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (49823749)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 4
Sopron legkülönlegesebb panorámás ikerházai épülnek az ágfalvi úti lakóparkban – KUTYAHEGYEN! Sopron egyik legkedveltebb részé...
189 000 000 HUF
1 032 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45357357)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, az Alsó erdősor utcában eladó egy 86 m²-es, első emeleti, 3 szobás polgári lakás. Az ingatlan rendez...
107 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82332638)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Van egy pillanat, amikor belépsz egy térbe… és érzed, hogy ez több, mint négy fal. Ez egy lehetőség. Egy történet kezdete. A ...
115 900 000 HUF
1 273 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38537735)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvároshoz, állomásokhoz közel az Arany j. Utcában eladásra kínálok egy 66m2-es, 2+1 szobás, jó állapotú, magasfö...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94154531)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Korányi f. Utcán, 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, négyszintes társasház 2. emeletén eladó! Főbb ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97694348)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 53 nm-es, 1+2 Szobás, Francia Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla épí...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (55651988)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, Ady endre utcán, 46 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalus ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (58531544)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Katymár településen 1907 nm-es telken 97 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 4 szoba, kony...
7 900 000 HUF
81 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi házrész hirdetés (48479827)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest 22. kerület Budafok Baross Gábor telepen házrész. a ház előnye: világos, fiatalosan és teljeskörűen felújított c...
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti házrész hirdetés (45724376)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 22. kerület Budafok Baross Gábor telepen házrész. a lakás előnye: világos, fiatalosan, teljeskörűen felújított c...
75 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai sorház hirdetés (27751946)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Prémium otthon Gyula szívében – ahol a kényelem és az elegancia találkozik! Képzelje el, hogy minden reggel Gyula egyik legsz...
150 000 000 HUF
852 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (35899926)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Álomotthon gyulán – csak költöznie kell! Eladó Gyula kedvelt részén egy teljeskörűen felújított, 120 m2-es, modern és energia...
109 000 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (97543359)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a