Eladó ingatlanok (128678 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 678 db
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (77764473)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb r...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (37439253)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 4
Medencés, okos családi ház azonnal élhető életminőség! Van az a pont, amikor már nem házat keresel hanem egy életérzést. Ez ...
164 000 000 HUF
1 138 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34576483)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tökéletes családi otthon a 21. kerület zöldövezetében! Azonnal költözhető lakás! ! Budapest 21. kerületének egyik legcsende...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (75758447)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utcában 4. emeleti, felújítandó, loggiás lakás panelprogramos házban! Eladó Budapest 11. kerületében, Őrmező vár...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (82495838)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek: 256 nm-es telek tartozik ehhe...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (45458744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3
Kiskunlacháza csendes utcájában eladó tégla építésű, két hálószobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A fedett teraszró...
55 000 000 HUF
654 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59799982)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestszentlőrinc rózsadombján Szentimre Kertvárosban, eladó egy AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, 65 m2-es gyönyörűen felújított, hatalmas ame...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (74382324)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! Eladó hangulatos nyaraló Kiskunlacházán mintha egész évben nyaralna! Kiskunlacháza csendes, természetközel...
98 000 000 HUF
1 065 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (77854423)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten hangulatos, kertkapcsolatos otthont kínálunk megvételre! Budapest XX. kerületének kedvelt, családias hangulatú...
81 990 000 HUF
987 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (73124395)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már