Eladó ingatlanok (128676 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 676 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36976367)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommal Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálun...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (94948183)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Buda...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (34774994)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás kerttel és tárolóval! Eladásra kínálok Kispest kedvelt részén a Jáhn Ferenc utcában egy igényesen felújított ...
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (73317215)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, átgondolt otthon Gyál kedvelt részén modern kényelem, élhető terek, jó helyen Gyál egyik csendes, mégis jól megköze...
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (32331342)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló állapotú 3 szobás lakás Kispesten. A lakás rendkívül jó helyiségelosztással rendelkezik. Az otthonban tágas, világos na...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44352957)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 5
Vidéki nyugalom a FŐVÁROSBAN! 18. kerület Kossuth Ferenc Telepen eladó egy 160 nm nettó alapterületű 2 szintes családi ház egy...
125 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (85738344)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljesen felújított családi ház pesterzsébet kedvelt RÉSZÉN! Pesterzsébet frekventált, mégis csendes utcáj...
79 900 000 HUF
1 598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99425753)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 négyzetméteres 2 szobás lakás a közkedvelt 18. kerület Lakatos lakótelepen. Az ingatlan egy klasszikus 9 emeletes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (94528716)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben, csendes nyugodt környezetben, Ráckevei Duna ágtól 350m-re, eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47673546)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerület, ErzsébettelepNapelemmel felszerelt, gazdaságosan fenntartható otthon, ahol a múlt hangulata és a moder...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43677334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (54369345)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 4
Prémium modern ikerházfél eladó Budapest XVIII. kerületében Muraköz utcában Budapest XVIII. kerületének egyik csendes, mégis ki...
174 900 000 HUF
1 345 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45233973)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 7
Eladó a XVIII. kerület legkeresettebb részén, a Szent Imrekertvárosban, 312 m2-es telken, egy 2000-ben épült, 3 szintes, 210 nm...
139 900 000 HUF
666 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (13232362)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XVIII. kerületének kertvárosi ékkövében GanzkertvárosbanAz egyik legkeresettebb, nyugodt kertvárosi ...
145 000 000 HUF
847 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77473758)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, erkélyes ikerházfél Ganzkertvárosban Eladó Budapest 18. kerületében...
140 000 000 HUF
1 147 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55992285)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Az Üllői úttól alig pár méterre kimondottan frekventált helyen eladó lakóövezeti telek felújítandó vagy bontandó családi házzal...
54 900 000 HUF
422 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (69462244)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33439139)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73724415)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²) Főbb jellemzők Méret: 67 m² Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli) Emelet: föl...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (46962336)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szabadság térről nyíló épületben - gyönyörű kertre néző lakás! ** a lakásban teljeskörű felújítás, építkezés folyik. A lakás...
139 900 000 HUF
1 685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal