Eladó ingatlanok (128091 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 091 db
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (34392456)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy nappali+2 szobás, 65, 25 m² nettó lakóterületű tégla építésű családi ház Isaszegen, a Hóvirág utca környékén, 536 m²-...
39 000 000 HUF
629 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32484558)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó újszerű állapotú, 62 nm-es, nappali + 2 szobás, dupla komfortos lakás kiváló elhelyezkedéssel, két erkéllyel az Elite Lak...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67972244)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Felújított, panorámás panellakás Pécs kedvelt részén! Pécsett-Egyetemvárosban a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67759733)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy tetőtéri, hasznos 77 nm alapterületű, jelenleg amerikai kon...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67387476)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38567644)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy magasföldszinti, 114 nm alapterületű, amerikai konyha-nappa...
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43463875)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Éjjel-nappal BUDAPEST A Duna-parti Belváros egyik legkülönlegesebb rezidenciájában, az exkluzív infinity Residence épületének ...
645 000 000 HUF
4 813 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (33243428)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 1559 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Bagon eladó egy 194 nm-es két és fél szintes 6 + 1 szobás, duplakomfortos, esztétikus családi ház 1559 nm-es telken. A féleme...
81 000 000 HUF
417 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69437564)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó elosztású, erkélyes lakás rendezett, liftes társasházban, a Kosztolányi Dezső tér szomszédságában. Az ingatlan egy...
119 000 000 HUF
1 630 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73633369)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XI. kerületében, Újbudán, a Duna közelében eladó egy 2021-ben átadott, 7. emeleti, 62 m2-es, nappali + 2 szobás, újsze...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (69353942)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: 6
Prémium kialakítású, tágas családi ház wellnessrészleggel és különleges extrákkal eladó! 1996-Ban épült, kiváló statikai álla...
89 900 000 HUF
390 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (59936288)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Lencsési lakótelepen, 4 szintes társasházban eladó egy 58 nm-es, 2 külön bejáratú szobával rendelkező, erkélyes ...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77444752)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 6
Békéscsabán, Jamina elején eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, tégla építésű, kétszintes, összesen 193 m² alapterületű c...
52 000 000 HUF
269 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (45647339)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1644 m2
Szobaszám: 4
Köröstarcsán otthon és biztos megélhetés egy helyen! Köröstarcsa központjában eladó egy 217 nm-es, impozáns, polgári stílusú cs...
39 900 000 HUF
175 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (49349349)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 6
Kettő ingatlan egy áron, dupla telekkel a liget közelében! Békés egyik legszebb és legkedveltebb környékén, a liget közvetlen k...
22 700 000 HUF
107 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (67391933)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (34924175)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Bácskiskun Vármegyében Baján, a fő út mellett eladó egy 673 négyzetméteres telken háromszintes épület. Hat egész szoba, két fé...
74 900 000 HUF
283 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (97764531)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegyében, Szekszárd központjától 5 kilométere a decsi hegyen eladó az ötevenes években épült házikó. Vegyes falazatu 6...
24 990 000 HUF
403 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (39374554)
35 perce a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében, Csávolyon eladó egy felújítandó családi ház. a település csendes részén található. Nagy udvar, két gar...
32 900 000 HUF
313 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal