Eladó ingatlanok (128055 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 055 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69324335)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (99999398)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretne egy olyan lakást, ahol a kényelem és a kiváló lokáció találkozik? Megtalálta! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb ...
69 800 000 HUF
1 090 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88442926)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49968276)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal r...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43715596)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! Eladó Budapest XV. kerületében, kiváló közlekedés mellett (villamos, m3 a közelben) egy világos, déli fek...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44349323)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (17979279)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54399385)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, Ist...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78341253)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
83 560 000 HUF
1 492 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45934371)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő, egyre népszerűbb Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (47723938)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, kétszobás lakást a népszerű József Attila lakótelepen, az Üllői út közelében, kiváló lokációva...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28213998)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Blaha Lujza tér mellett egy tágas, jó elosztású, központi elhelyezkedésű, mégis csendes lakás. Az ingatlan egy rendez...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (88833955)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (56338455)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti 79 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapott, a tervezők 31 egy...
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79318212)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társas...
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43345848)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Buda egyik legjobb részén A Gellért-hegy és a Kosztolányi Dezső tér közelében kínálunk megvételre eg...
82 500 000 HUF
1 586 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54377733)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44153232)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetői, hozamfókuszú lehetőség. Kiemelkedő befektetési potenciál a Ráday utcában : két stúdió beépíthető padlástér lehetős...
91 900 000 HUF
1 531 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93544365)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74977679)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal