Eladó ingatlanok (128061 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 061 db
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (69353942)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: 6
Prémium kialakítású, tágas családi ház wellnessrészleggel és különleges extrákkal eladó! 1996-Ban épült, kiváló statikai álla...
89 900 000 HUF
390 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (59936288)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Lencsési lakótelepen, 4 szintes társasházban eladó egy 58 nm-es, 2 külön bejáratú szobával rendelkező, erkélyes ...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77444752)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 6
Békéscsabán, Jamina elején eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, tégla építésű, kétszintes, összesen 193 m² alapterületű c...
52 000 000 HUF
269 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (45647339)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1644 m2
Szobaszám: 4
Köröstarcsán otthon és biztos megélhetés egy helyen! Köröstarcsa központjában eladó egy 217 nm-es, impozáns, polgári stílusú cs...
39 900 000 HUF
175 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (49349349)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 6
Kettő ingatlan egy áron, dupla telekkel a liget közelében! Békés egyik legszebb és legkedveltebb környékén, a liget közvetlen k...
22 700 000 HUF
107 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (67391933)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (34924175)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Bácskiskun Vármegyében Baján, a fő út mellett eladó egy 673 négyzetméteres telken háromszintes épület. Hat egész szoba, két fé...
74 900 000 HUF
283 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (97764531)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegyében, Szekszárd központjától 5 kilométere a decsi hegyen eladó az ötevenes években épült házikó. Vegyes falazatu 6...
24 990 000 HUF
403 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (39374554)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében, Csávolyon eladó egy felújítandó családi ház. a település csendes részén található. Nagy udvar, két gar...
32 900 000 HUF
313 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (37554432)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi tégla lakás hirdetés (63244836)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszeg 5 km-es körzetében eladó nappali+ kettő háloszobás, erkélyes lakás. Az ingatlan különlegessége, hogy fantasztikus ...
52 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (37737359)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 3
Top lokáció! Miskolc legkeresettebb részén, a Rózsadombként nevezett Avas-dél városrészen, a Vasvári Pál utcában eladó egy kivá...
74 990 000 HUF
707 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38913333)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (93843935)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65713234)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (29233377)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó Felsőzsolcán, kertvárosi környezetben egy 112 nm-es hasznos alapterületű kétszintes családi ház, melyhez tartozik egy gar...
56 900 000 HUF
508 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44883664)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Miskolc belvárosának közvetlen közelében, mégis egy rendkívül csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2001-ben ép...
69 900 000 HUF
377 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (73327184)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Miskolc-Tapolca festői részén, lenyűgöző panorámával! Eladásra kínálunk egy 74 m2-es, tégla építésű családi...
63 000 000 HUF
851 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (66973479)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal