Eladó ingatlanok (128062 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 062 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39625443)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Klasszikus polgári nagylakás a Lövölde tér közelében*** A Ligetvárosban található ez a 115 négyzetméteres, harmadik emeleti...
120 000 000 HUF
1 043 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47398334)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Felújított, galériás lakás a Mátyás tér közelében – azonnal költözhető, Otthon Start kompatibilis *** Budapest VIII. kerül...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84167444)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Galériás, napfényes lakás a Mátyás tér közelében – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésre Budapest VIII. kerületén...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26644395)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Kiváló lehetőség a Teleki tér közelében – galériázható, jól alakítható lakás befektetésre vagy első otthonnak *** Budapest...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54476371)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Felújítandó lakás kiváló lokációval a Bókay-kert közelében – remek lehetőség! *** Budapest XVIII. kerületében, a Bókay-ker...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (14457774)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, jól alakítható 3 szobás lakás Angyalföldön – kiváló lokációval Budapest XIII. kerületében, Angyalföldön kínálom megvéte...
74 900 000 HUF
1 337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (23991397)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés NAPHEGYEN! Budapest i. Kerülétben, Naphegyen ajánlok a figyelmébe egy 46 nm-es, 2 szobás, tégla építésű tár...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67994123)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes lakás eladó Pesterzsébet zöldövezeti részén! Budapest XX. kerületének egyik kedvelt, parkos környezetében k...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43336866)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi hétvégi ház hirdetés (36524647)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 5
Eladó Harkány üdülőövezetében, csendes, szélső utcában egy jó állapotban lévő két szintes önálló nyaraló. a földszinten két kül...
39 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (72363727)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pécs Kertvárosában! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt városrészében, Kertvárosban egy 47 m²-es, jó állapotú...
47 900 000 HUF
1 019 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (82387223)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77324756)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, panorámás panellakás eladó Pécs kedvelt részén kiváló befektetés! Pécsen, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (47745373)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Modern családi ház Pécs-Újhegyen napelemmel és dupla garázzsal. Pécs- Újhegy csendes részén, a Barázda utcában eladó egy 2010-b...
174 900 000 HUF
1 066 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (74849349)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39255983)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Élet az ősfák alatt, parkolóval és tárolóval! Törökvész legcsendesebb szegletében vághat bele álmai projektjébe! Ritka lehető...
99 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73235216)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Világos, panorámás, ablakos konyhás lakás kiváló lokációval az Etele úton! ! ! A XI. kerület egyik kedvelt részén, az E...
75 900 000 HUF
1 581 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (35472528)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted