Eladó ingatlanok (128458 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 458 db
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (24266349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Szandaszőlős csendes utcájában családi ház eladó! Vásároljon a piaci ár alatt! Ingatlanunk 20%-kal olcsóbb a környező hasonló...
124 900 000 HUF
624 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42349349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 1
Pletykafaluban családi ház eladó. A ház rendezett, csendes helyen található, telek nagysága 215 m2. A telken kerticsap és gar...
15 900 000 HUF
324 489 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (46757477)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes v...
12 900 000 HUF
263 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (53747832)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: n/a
Ha megakarsz szabadulni a város zajától és rendelkezni akarsz egy jó kis hobbi telekkel akkor itt a remek lehetőség. A telek a...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (49977347)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: 1178 m2
Szobaszám: n/a
Páratlan üzleti lehetőség Mezőtúron: Jövedelmező komplexum eladó! Befektetők és vendéglátósok figyelem! Eladásra kínáljuk Jász...
130 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (98933421)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelje el, hogy a reggeli kávéját már a saját, 100 négyzetméteres kertjében fogyasztja el, miközben a víz tükröződése és a pa...
119 500 000 HUF
1 783 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgyörgyvári hétvégi ház hirdetés (34422484)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1741 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Provence vidéki báját idéző, szomszédmentes nyaraló eladó Szentgyörgyváron, a Balatonhoz 15 km re. Az ingatlan jellemzői: -tul...
14 990 000 HUF
374 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki telephely hirdetés (54733496)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2370 m2
Szobaszám: n/a
Telek eladó SZOLNOKON! Keresi az ideális helyszínt vállalkozása számára, ahol a 3, 5 tonna feletti gépjárművek mozgása sem ak...
20 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (34869337)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű lakások a Balaton déli partján, Balatonlellén– modern otthonok természetközeli környezetben! Eladásra kínálunk prém...
90 800 000 HUF
1 297 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (44294643)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
80 600 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (75692287)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
91 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (73253793)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (34339753)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 200 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (41773783)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (54485997)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Dunaharaszti csendes, aszfaltozott utcájában eladó egy közel szerkezetkész ingatlan, amelynek építése 2011-ben kezdődött, azonb...
49 990 000 HUF
602 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyszögi családi ház hirdetés (96743388)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Vidékre költöznél? Ajánlatom egy családi ház Besenyszögön, egy csendes, 100%-ban magyar lakosságú kisvárosban, ahonnan Szolnok ...
54 900 000 HUF
432 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (63944833)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon, a Városmajorban eladó egy 72nm-es, első emeleti, tágas, világos lakás. Két szoba, külön fürdő és wc, konyha étkezőve...
49 000 000 HUF
680 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (67729965)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnok abszolút belvárosában egy 54 négyzetméteres tégla lakás. Az ingatlan két szobával rendelkezik. Ideális választás ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (62116936)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium életerzés a Gyöngyös lakóparkban – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk egy ékszerdobozt Mosonmagyaróvár egyik legked...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári sorház hirdetés (87452145)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség mosonmagyaróváron – saját kertes sorházi otthon sarki telken, két bejárattal! A 114 nm hasznos alapterületű s...
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal