Eladó ingatlan Hajdúböszörmény (160 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 160 db
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34129715)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúböszörményben megvételre kínálok egy klasszikus szerkezetű, felújítandó parasztházat, amely kiváló alap lehet saját otthon...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (38766561)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ipari csarnok eladó Hajdúböszörményben – a debreceni bmw gyár vonzáskörzetében Kiváló lehetőség vállalkozásoknak és befektetők...
319 800 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (36342772)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúböszörmény - Belváros, kétgenerációs lehetőséggel, 111 nm + 88 nm lakrésszel Hely...
67 900 000 HUF
341 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi egyéb ipari ingatlan hirdetés (33444737)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 1066 m2
Telekterület: 3548 m2
Szobaszám: n/a
Modern ipari csarnok hajdúböszörményben, kiváló logisztikai ELHELYEZKEDÉSSEL Hajdúböszörmény területén az autópálya-felhajtótó...
319 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (74424378)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2245 m2
Szobaszám: 3
Hajdúböszörmény-Bodaszőlőn eladó, egy nagy részben felújított (jelenleg is zajló) nagy telkes, emeletes családi ház. Ára: 29....
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (46733471)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ingatlan, tégla építés, városközpont, modern, belső MEGJELENÉSSEL! Földszinti lakás Hajdúböszörményben, szigetelt társa...
64 990 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi lakóövezeti telek hirdetés (25385932)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: n/a
Prémium lehetőség modern telek extrákkal és azonnal használható LAKRÉSSZEL! Ha egy olyan ingatlant keresel, ahol már most ren...
99 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (43343239)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 548 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-bihar vármegye, Hajdúböszörmény középkert egyik közkedvelt utcájában, ingatlan eladó. Helységei: 2 külön nyíló szoba, na...
38 000 000 HUF
69 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (74414933)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúböszörmény belvárosában eladó modern 2017-es építésű 3 lakásos társasházban lévő 1 emeleti erkélyes, amerikai konyhás, 67 ...
64 900 000 HUF
968 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (85928864)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2
Ez a ház nem csupán egy ingatlan, hanem egy lehetőség arra, hogy egy olyan otthont teremtsen, amely megfelel az Ön igényeinek é...
45 900 000 HUF
834 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (33746373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, körúton belül, saját udvarral és garázzsal rendelkező, 86 nm-es ingatlan Helyszín: Haj...
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (94393277)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó ház Hajdúböszörmény Középkert városrészben! Eladásra kínálunk egy 2010-ben épült, kiváló állapotú, 2 szintes, 110 m2-es...
79 990 000 HUF
727 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (98848533)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény egyik bevezető útján, a Cipó pékség közelében eladóvá vált, a 1977- ben épült, 599 m2 telken mandzár tetős, 117...
95 000 000 HUF
811 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67393241)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, 54 nm-es, jó állapotú ingatlan saját tárolóval Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Ala...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (79373394)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú- Bihar vármegye, Hajdúböszörményben, eladó középkertben 51 m2-es, 1+1szobás, kertes ház, a lakóépülethez tartozó sarok te...
35 000 000 HUF
686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34857558)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Középkert egyik bevezető főútján, eladóvá vált egy 70 nm-es, nappali 2 szobás, egyszintes, összkomfortos. 1970-...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (38533937)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben rendkívűl jó helyen eladó, egy 57 m2-es magas földszinti kert kapcsolatos. Erkélyes lakás, 14 m2 szerelő akn...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi egyéb lakás hirdetés (76811395)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (58526768)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
79 990 000 HUF
727 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (43432748)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Belváros, 90 nm-es ingatlan 1078 nm-es telken Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Irányár:...
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Hajdúböszörményben?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Hajdúböszörményben? Hajdúböszörmény településen többféle ingatlant is megtalálsz – itt találhatók az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Ez a Hajdú-Bihar megyei város dinamikusan fejlődő környezete miatt sokak számára vonzó lehetőség. A kínálatban családi házak, lakások és telkek egyaránt megtalálhatók. A város közelsége és a kiváló közlekedés miatt sokan választják ezt a térséget otthonuknak. Tudod már, milyen ingatlant keresel? Akkor válassz kategóriát, vagy itt találod az eladó Hajdúböszörményi házakat, itt az eladó lakásokat Hajdúböszörményben, ezen az oldalon az eladó Hajdúböszörményi telkeket.
Ajánlott városrészek Hajdúböszörményben: Vénkert   Belváros   Hajdúvid   Nagypród   Középkert   Zaboskert   Bodaszőlő   Délilucernás   

Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Hajdúböszörményben keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Debrecen oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Hajdúböszörményben, akkor az albérlet Hajdúböszörmény oldalon nézelődj. Magánhirdetések válogatva: tulajdonostól eladó ingatlan Hajdúböszörmény.