Eladó ingatlan Halásztelek (286 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 286 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (73478593)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínáljuk ezt a napelemes családi házat, mely a szomszéddal kizárólag a tárolónál találkozik, teljesen elszeparált ke...
136 400 000 HUF
826 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Halászteleki hotel, szálloda, panzió hirdetés (44736431)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: n/a
Ez az eladó ingatlan egy exkluzív, kiváló állapotú épület, amely ideális szállodai illetve más üzleti tevékenységekhez, például...
329 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki egyedi garázs hirdetés (53641999)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Garázs eladó Halásztelek Viola utcában! Halásztelek frekventált részén, a Viola utcában eladó egy 16 m2-es, társasház földszin...
8 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (75621783)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Eladó Halásztelek központi, mégis csendes részén egy 182 nm-es, kétszintes, téglaépítésű családi ház, 719 nm-es, parkosított te...
132 900 000 HUF
730 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (73894477)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Halásztelek egyik csendes, rendezett utcájában egy 2023-ben épült, minden modern igényt kielégítő, 90 négyzetméter...
154 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (34386792)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5
Az otthon 2026-ban épült, a legújabb építési technológiák és minőségi alapanyagok felhasználásával. a napfényes terek, a modern...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (49327472)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Parkosított, gyönyörű kertben CSOK képes ikerház Halásztelken. Álom lakás álom kerttel. Halásztelek új részén, a buszmegáll...
124 900 000 HUF
1 032 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (14742394)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 4
Halászteleken lévő ingatlan kínálok megvételre, amely 804nm-es összközműves telekre épült 2019-ben. a 94 nm-es ingatlan téglábó...
139 932 486 HUF
1 488 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (66333433)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Parkosított, gyönyörű kertben CSOK képes ikerház Halásztelken. Álom lakás álom kerttel. Halásztelek új részén, a buszmegállótól...
124 900 000 HUF
1 032 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (55841784)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Halásztelek központjában, parkra néző, 60 m2-es földszinti lakás eladóHalásztelek központi részén, a főút mentén, de zöldövezet...
64 900 000 HUF
1 081 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (67627953)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag cégünk kínálatában! Halásztelken, főút mellett, frekventált helyen kínálok megvételre egy közepes állapotú családi ...
54 900 000 HUF
831 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (91578359)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (57254963)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
Jó állapotú, szuterénes, átriumos, 3 hálószobás családi ház a központban eladó! Az 1990-ben B32-es lyukacsos tégla falazattal...
119 999 999 HUF
631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (79587463)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, loggiás lakás eladó Halásztelek központi, mégis csendes lakóparkjában Eladásra kínálunk Halásztelek közkedvelt, köz...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (33932929)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (34739539)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Halásztelken, a II. Rákóczi Ferenc utcában, jó elhelyezkedésű, rendezett környezetben kínálok megvételre egy 60 nm-es, földszin...
64 900 000 HUF
1 081 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (46844215)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 589 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 7+ 2 fél
• Befektetőknek • Fix Bevételi Forrás Minden Hónapban • Halásztelek • 589 Nm-Es 3 SZINTEs Családi Ház • 888 Nm-Es Telek • •Jel...
295 000 000 HUF
500 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (32295939)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 7
Eladó luxus Ingatlan Halászteleken! Eladásra kínálunk egy 356 m2-es családi házat Halásztelek frekventált utcájában. Az ingatla...
329 000 000 HUF
924 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (36259533)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó ikerház Halásztelken – nappali + 3 szoba, fedett terasz, alacsony rezsi! *** Halásztelken kínálok megvételre egy 2013-...
109 000 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (79323213)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Pest MEGYE***Halásztelek***Családi ház***Ikerház***4+2 szoba Eladásra kínálok Pest megyében Halásztelken a Dobay cukrászda, Sp...
127 500 000 HUF
1 237 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Halásztelken?
← Előző oldal1 / 15 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Halásztelken? Halásztelek településen is elérhetők az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Halásztelek, Pest megye kisvárosaként kellemes hangulatával és rendezett környezetével ideális hely ingatlanvásárlásra. A kínálatban változatos típusú ingatlanok szerepelnek. A főváros közelsége és a kedvező életfeltételek miatt sokan választják ezt a környéket. Tudod már, mire vágysz? Akkor használd a kategóriaszűrést, vagy böngészd tovább ezen az oldalon az eladó Halászteleki házakat, itt az eladó lakásokat Halásztelken, ezen az oldalon az eladó Halászteleki telkeket.