Eladó ingatlanok (129346 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 346 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (68232971)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, 3. emeleti lakást a 12. kerületben, a Királyhágó téren. A lakás az épület zárószintjén helye...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34728518)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 12. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár éve részben felújított 60 m2-es, jelenleg 2 szobás, n...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (34386792)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5
Az otthon 2026-ban épült, a legújabb építési technológiák és minőségi alapanyagok felhasználásával. a napfényes terek, a modern...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (47539188)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy minőségi, 136 nm2 családi házat Szigetszentmiklóson (2310, Pest megy) 502 nm2 telken. Az ingatlan a moder...
136 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (49327472)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Parkosított, gyönyörű kertben CSOK képes ikerház Halásztelken. Álom lakás álom kerttel. Halásztelek új részén, a buszmegáll...
124 900 000 HUF
1 032 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (36952565)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Szigetszentmiklóson egy saroktelken álló, új építésű családi házat, amely 95%-os készültségi állapotban van. ...
129 000 000 HUF
1 057 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44544324)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy az Ön új otthona Ráckeve szívében legyen! Kínálunk megvételre egy 110 négyzetmé...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (34643731)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó zárt kerti présház a Solti Pincefaluban hangulatos, stabil épület kiváló adottságokkal! Solt kedvelt pincefalujában kínál...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64131697)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2 szobás, téglaépítésű lakás Nyíregyházán, a Sólyom utcában! Nyíregyháza kedvelt, csendes részén, a Sólyom utcában elad...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (62987961)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Sóstói úton, 107 nm-es, tágas terekkel rendelkező, 2. emeleti lakás, + önálló garázs + földszinti, WC-vel ellátott ...
79 990 000 HUF
747 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26439779)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Sólyom utcában eladó téglaépítésű, 56 nm-es lakás! A lakás egy rendezett, téglaépít...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (23442379)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Orosi útból nyíló utcában, megvételre kínálunk egy 2105 nm-es telekre épült 2 külön álló, külön helyrajzi számmal és mérőkkel r...
65 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (47444483)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1314 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényes, azonnal költözhető családi ház Nyírpazony csendes, nyugodt részén! Kivételes lehetőség azok számára, akik komp...
83 000 000 HUF
395 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76945773)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Teljeskörűen Felújított, Loggiás Lakás Nyíregyháza Szívében! Nyíregyháza abszolút belvárosában, a közkedvelt sétálóutcán ...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57673945)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó fiatalos lakás a Szarvas utcában, kiváló elrendezéssel! Eladásra kínálunk egy 62 m² alapterületű, nappali + 1 szobás, k...
45 000 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79152332)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2