Eladó ingatlanok (128457 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 457 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (74443247)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosban új építésű lakások ELADÓAK. Egyedi elrendezésű új építésű lakásokat kínálunk, 31-100 m2 közötti méretekben, inno...
78 900 000 HUF
1 080 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (74477559)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban frissen festett és parkettázott, kiváló állapotú, 2. emeleti, 3 szobás, erkélyes lakás eladó. 3%-Os Otthon ...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (55626434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-kovácstelepen a Monostor utcában felújítandó ház eladó. A 100 nm-s ház egy 231 nm-s, sík telken helyezkedik el, így könn...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (52323425)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli otthon a Bükk lábánál – felújítandó családi ház Dédestapolcsányban Dédestapolcsány egyik nyugodt utcájában, az...
20 000 000 HUF
256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajógalgóci családi ház hirdetés (84465512)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli otthon lehetősége Sajógalgóc csendes zsákfalujában Sajógalgóc nyugodt, természetközeli környezetében, a Rákócz...
18 200 000 HUF
219 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (53998375)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Ha Kisvárdához közel szeretne élni, de a panel árakhoz képest jóval kevesebb, viszont tágas, kényelmes ottho...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (94845187)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényes ikerház Nyírtelek frekventált részén! Nyírtelek kedvelt, frekventált részén kínálunk megvételre egy 1996-ban épü...
75 999 000 HUF
484 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb telek hirdetés (73244379)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: n/a
Építse fel álmai otthonát! Telek ikerház-tervvel Nyíregyházán Szeretne egy modern, új építésű házat, de nem akarja az éveket t...
60 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (83137639)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Szentendrei úton kínálunk megvételre egy 49 m²-es, 5. emeleti, két szobás, erkélyes...
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi üdülő hirdetés (43472484)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Gárdony, II. Utcában eladó egy 2 db ingatlan! Tehermentes, 2× bruttó 50 nm-es, 2025-ben teljeskörűen felújított, azonnal birtok...
98 500 000 HUF
985 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64983742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó erkélyes, felújítandó lakás a VII. kerület, Hernád utca közkedvelt részén! A 90 nm-es, 4 szobás ingatlan (3 szoba külön...
104 900 000 HUF
1 165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (38394452)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos kis telek Csepel kertvárosi részén – felújítandó vagy újra álmodható házzal! Kizárólag a The Hunters irod...
45 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb telek hirdetés (47377219)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan a Virágvölgyben található, autóval könnyen megközelíthető részen. "Kert" besorolású, így a jelenlegi beépíthetőség...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemespátrói családi ház hirdetés (37627479)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 5622 m2
Szobaszám: 2
✨ Miért különleges ez az INGATLAN? •Történelem és Modernitás: Egy 19. Századi alapokra épült, déli tájolású, napfényes otthon....
43 500 000 HUF
457 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (25453576)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 6 fél
✅Prémium otthon hatalmas tetőterasszal Zugló szívében – Paskal Rose lakópark Van az a pont, amikor egy lakás többé válik egysz...
179 900 000 HUF
2 431 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai ikerház hirdetés (62895373)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2