Eladó ingatlanok (129344 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 344 db
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (52551552)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Veresegyházán! Veresegyház csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre e...
129 900 000 HUF
1 339 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (95336462)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyergesújfalun, a város központhoz közel egy 53 nm-es panellakás. Nyergesújfalu Budapesttől 50 km-re a Közép-Dunántúli Ré...
44 189 206 HUF
833 758 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírábrányi családi ház hirdetés (79143373)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vm. , Debrecen vonzáskörzetében, Nyírábrányban, eladó egy jól alakítható, felújítandó családi ház. ***Alternatív al...
30 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (32988782)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180663 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Szé...
71 000 000 HUF
1 510 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábodi családi ház hirdetés (45594337)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1303 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181361 hivatkozási számú lábodi családi ház. Valósítsa meg álmai ott...
8 900 000 HUF
143 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (24989778)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181315 hivatkozási számú körmendi társasházi lakás. Napfényes, e...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi üdülőövezeti telek hirdetés (93426647)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181316 hivatkozási számú zalaegerszegi zárt kert. Zalaegerszeg e...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kispáli családi ház hirdetés (33364478)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 2365 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181510 hivatkozási számú kispáli családi ház. Eladó újépítésű cs...
50 000 000 HUF
1 063 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (92578639)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2