Eladó ingatlanok (128857 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 857 db
Eladó Győri panel lakás hirdetés (83442479)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Adyváros szíveben a Földes Gábor utában egy 53 négyzetméteres jó állapotú panel lakás. A lakás egy 10 emeletes li...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (19422334)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Praktikus lakás, ideális helyen, mindenhez közel-csak Önre vár! Győr Nádorvárosban megvételre kínálok egy 43 nm-es, franciaer...
39 900 000 HUF
927 906 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (48383151)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegye, Győr, Nádorváros, eladó magasföldszinti, erkélyes téglalakás Győr, Nádorváros és a Belváros határá...
56 900 000 HUF
903 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői fejlesztési ipari terület hirdetés (24339887)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4191 m2
Szobaszám: n/a
Gödöllő központjához közel, nagyon jó környéken 4191nm-es telek eladó! A terület elsősorban ipari és raktári felhasználású ing...
104 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői fejlesztési ipari terület hirdetés (27917735)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4533 m2
Szobaszám: n/a
Gödöllő központjához közel, nagyon jó környéken 4533nm-es telek eladó! A terület elsősorban ipari és raktári felhasználású ing...
113 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári hétvégi ház hirdetés (25773994)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel a Dombóvár Gunarasfürdőn található eladó nyaralót, mely ideális választás mindazok számára, akik pihenésre és kikap...
24 990 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (19425642)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Álomház Szolnokon, az Alcsi városrészben – a Holt-Tisza szomszédságában, saját stéghasználattal! Ha olyan otthont keres, ahol...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb üzlethelyiség hirdetés (44443499)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Dorogon egy nagy méretű üzlethelyiséget. Az ingatlan a város központjában, az Esztergomi úton álló társashá...
59 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (65558258)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Dorog főútvonalán, a Penny áruházzal szemben egy üzlethelyiséget. A Bécsi úton álló házban két üzlethelyisé...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi hétvégi ház hirdetés (38782563)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2082 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Esztergom zöldövezeti részén egy Dunai panorámás zártkerti ingatlant, felújított, azonnal költözhető faházza...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (23722712)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2482 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Esztergom egyik legkedveltebb, örökpanorámás részén, a Vaskapu alatti területen egy nagyon hangulatos kis há...
87 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesszőlősi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (73744277)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Ha olyan otthont keres, ahol a csend, a természet közelsége és a praktikusan kialakított élettér egyszerre van jelen, akkor ez ...
22 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42221421)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán a Korányi f. Utcában kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 2+2 szobás - 2. emeleti - 69 m2 ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79467333)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, modern lakás Vác szívében – Akár azonnali költözéssel! Vác kedvelt részén, belvároshoz közel eladó e...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi egyedi garázs hirdetés (17744933)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Göd központi, frekventált részén egy 39 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan! Ez az ingatlan tökéletes választás a...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (64633733)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunakeszi központi részén egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely kiváló elosztásával és rendkívül alacsony fenntar...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (39496733)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Lévai Ingatlan és Hiteliroda eladásra kínál Békéscsabán, a Lencsési út elején egy 53 m2-es, ízlésesen felújított panellakást. a...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal