Eladó ingatlanok (127386 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 127 386 db
Eladó Nógrádi családi ház hirdetés (99334437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Nógrád Község csendes, békés környezetében egy 110 nm-es, egyszintes családi házat. Páratlan adottságainak kös...
64 900 000 HUF
590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (54886597)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eger Felsővárosi felújított, azonnal költözhető 2 szobás, 51 nm-es loggiás lakás eladó. Az ingatlan a Cifrakapu utcában, a “ko...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74292955)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 45 nm-es, 1, 5 szobás, földszinti téglalakás, amely...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44433433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** A világörökség részeként nyilvántartott Andrássy út közelében, a Kodály köröndnél, egy ...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (32336263)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3528 m2
Szobaszám: 4
Alsónemesapátiban kínálom megvételre ezt a 95 m²-es, nappali + 4 szobás családi házat, amely már átesett egy komoly átalakításo...
39 990 000 HUF
420 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (64514476)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Győr-Adyvárosban egy 47nm-es, első emeleti, kétszobás panellakást. A lakás első tulajdonostól eladó. Folya...
42 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15179946)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
III. Óbudán a Búvár utcában eladó egy rendezett 10 emeletes panelház 10. emeletén levő 48 m2-es, 2 szobás, világos konyhás, beé...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári lakóövezeti telek hirdetés (54947937)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló lehetőség Solymár egyik csendes és kellemes környékén, Kerekhegy/ Hutweide feletti domboldali részén található...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (93388944)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2484 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Zártkerti Telek a Természet Szívében – Domonyvölgy Ár: 16. 000. 000. -Ft Telekméret: 2 484 m² Közművek: villany (230 v) é...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőkédi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (84853348)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69439 m2
Telekterület: 104317 m2
Szobaszám: n/a
Halastó rendszer, számtalan egyéb lehetőséggel eladó Baranya megyében. A 10, 4 hektáros terület halastó, szántó és legelő bes...
199 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944399)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya szívében, a város főterén ELADÓ egy földszinti, 49 nm-es lakás, egy tízemeletes, rendezett társasházban, amely elhely...
42 990 000 HUF
877 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai egyéb üzlethelyiség hirdetés (25793596)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség Pápán, Erzsébetvárosban – 30 éve működő élelmiszerbolt, teljes berendezéssel Eladásra kínálunk Pápa Erzséb...
41 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszakácsi családi ház hirdetés (96447733)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3729 m2
Szobaszám: 3
Csend, tér és lehetőség Nagyszakácsiban  Van az a pont, amikor az ember nem egy kész házat keres… hanem egy helyet, amiből val...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakali hétvégi ház hirdetés (12523791)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 106 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alatoni nyaraló panorámával, strand közelében – BALATONAKALI Balatonakalin, csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre ...
54 000 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34328399)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás, Debrecen Nagyerdőalja Tulajdonostól eladó, tégla építésű társasházi lakás. Debrecen Nagyerdőalja Laktanya utcán ...
82 900 000 HUF
1 167 605 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57439263)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagyerdőn, a Géresi utcában eladó, 3 emeletes, zártudvaros, téglaépítésű társasház 1 emeletén, 74nm-es, 3 szobás, nagy loggiás,...
83 490 000 HUF
1 128 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (95395711)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Győr-Ménfőcsanak közkedvelt, nyugodt részén – saját tárolóval (7nm) és teremgarázs gépkocsibeállóval (1 db fix park...
59 500 000 HUF
1 144 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási lakóövezeti telek hirdetés (32518264)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
🏡 Eladó építési telek hajdúnánáson – jó HELYEN! Hajdúnánás egyik kedvelt, kertvárosi részén, a Tizedes utcában kínálok megvé...
13 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33536767)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy első emeleti, teljes körűen felújított lakást Sátoraljaújhely egyik kedvelt részén, a Vasvári környékén, m...
26 900 000 HUF
480 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal