Eladó ingatlanok (128450 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 450 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13189739)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerület közkedvelt részén, a Béke tér közvetlen közelében, a népszerű Békeliget Lakópark egyik igényes, 2011-ben ...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadkeresztúri fejlesztési lakóterület hirdetés (95755359)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 63055 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló logisztikai elhelyezkedésű, nehézipari infrastruktúrával rendelkező ipari ingatlan/telephely eladó Békés vármegyében, Sa...
115 000 000 HUF
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 63055 m2
Szobaszám: n/a
115 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadi hétvégi ház hirdetés (85854974)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 505 m2
Telekterület: 104865 m2
Szobaszám: 11+ 2 fél
Somogy vármegye, Szabadi külterületén, Kisgátpusztán eladó egy 505 nm családi ház, 104865 nm területtel együtt. Az ingatlan tég...
114 000 000 HUF
225 742 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (59734397)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Bátaszéken eladásra kínálok, egy 62, 8 m2-es családi házat. Az ingatlanban kialakításra került 3 szoba, konyha, kis főzőfülke v...
9 500 000 HUF
153 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (21454372)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kerámia Lakópark korábbi ütemeinek sikeres lezárását követően 2026-ra elkészült a IV. Ütem, melynek keretében a Kerámia utca ...
66 870 000 HUF
1 133 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (74488395)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, tágas lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában! Zalaegerszeg belvárosában kínálok megvételre egy 91 m²-es, 3. emeleti...
68 000 000 HUF
747 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (87584911)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 270 000 HUF
1 113 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (93453313)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
91 545 000 HUF
1 144 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (95245993)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 940 000 HUF
1 128 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (43998726)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, panorámás lakás eladó Hévíz kedvelt utcájában! Hévíz egyik csendes, zsákutcájában kínálok megvételre egy 2021-ben ép...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (31389242)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 373 m2
Telekterület: 985 m2
Szobaszám: 7
Tér, fény, kényelem ideális nagycsaládosoknak vagy kétgenerációs OTTHONNAK! Zalaegerszeg kedvelt, zöldövezeti, családi házas ...
205 000 000 HUF
549 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perei családi ház hirdetés (25444873)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Pere település központi részén, 86 nm-es vályog és részben terméskő építésű családi ház, 1000 m2...
9 000 000 HUF
104 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46594343)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
26 000 000 HUF
509 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64394469)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (93283492)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Emőd | Alkalmi vétel! Részben felújított családi ház eladó Emőd egyik csendes utcájában. a felújítási munká...
13 890 000 HUF
198 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (64384242)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Miskolc, Bábonyibérc városrészen egy tégla falszerkezetű, jó állapotú sorház. a 2 lakószintes, nettó 255 m2-es ingatlan e...
84 990 000 HUF
491 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83616726)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított nagypolgári lakás Miskolc belvárosának szívében. Családoknak és befektetőknek egyaránt tökéletes választás...
62 000 000 HUF
659 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17734782)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83826584)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal